اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 7097 مورخ:[1392-09-12 06:45:01]
برتري تيم ملي فوتسال ايران مقابل روسيه
برتري تيم ملي

برتري تيم ملي فوتسال ايران مقابل روسيه

 تيم ملي فوتسال ايران در اولين ديدار دوستانه خود مقابل روسيه به برتري رسيد.

به گزارش مازنداصناف ، تيم ملي فوتسال ايران در اولين ديدار دوستانه خود عصر امروز از ساعت 17 و 20 دقيقه در ورزشگاه شاهديه يزد به مصاف روسيه رفت و توانست با نتيجه 6 بر 3 به برتري دست يابد.


شاگردان خسوس در نيمه اول توسط محمد کشاورز و قدرت بهادري به گل دست يافتند. همچنين در اواسط اين نيمه بر اثر اشتباه عليرضا صميمي، گلر تيم ملي روي شوتي که روس‌ها به سمت دروازه ايران زدند روسيه به گل اول خود دست يافت. اين ديدار در پايان 20 دقيقه اول با نتيجه 2 بر يک به سود ايران تمام شد.

در نيمه دوم ايران بازي هجومي را آغاز کرد و چندين موقعيت خطرناک روي دروازه روسيه به وجود آورد، اما نتوانست از آنها استفاده کند و اين روسيه بود که در يک رفت و برگشت توانست گل تساوي را به ثمر برساند.

در ادامه محمد طاهري و حسين طيبي براي ايران گلزني کردند تا ايران 4 بر 2 از حريف اروپايي خود پيش بيفتد. پس از اين گل روسيه از سيستم 5 نفره استفاده کرد. در ادامه شاگردان خسوس هم از اين سيستم استفاده کردند که اين موضوع باعث شد 3 گل رد و بدل شود. سهم روسيه يک گل بود و ايران هم توسط احمد اسماعيل‌پور و محمد کشاورز به گل رسيد تا در پايان شاگردان خسوس با نتيجه 6 بر 3 به برتري برسند.

مصطفي نظري، گلر ملي‌پوش تيم فوتسال نوريل نيکل امروز فرصت پيدا نکرد تا به ميدان برود و عليرضا صميمي گلر ايران بود.

در اين ديدار خسوس در نيمه اول عکس‌العمل‌هاي جالبي داشت و چندين بار با عصبانيت با بازيکنان و نيمکت‌نشينان صحبت کرد.

پيش از اين ديدار نيز تيم زير 21 ساله‌هاي ايران مقابل تيم اميد روسيه با نتيجه 3 بر 2 به برتري رسيد.

شاگردان خسوس در دومين ديدار خود فردا از ساعت 17 و 20 دقيقه به مصاف روسيه خواهند رفت. همچنين تيم زير 21 ساله‌هاي ايران از ساعت 14 و 30 دقيقه فردا رو در روي اميد روسيه قرار مي‌گيرد.

روسيه در رده‌بندي جهاني در رده چهارم قرار دارد و ايران در رتبه هفتم ايستاده است. دو تيم پيش از اين 21 بار رو در روي يکديگر قرار گرفته بودند که سهم ايران 4 بر و سهم روس‌ها 6 پيروزي بوده و 11 ديدار نيز با تساوي به پايان رسيده بود. ايران در رقابت‌هاي گرندپريکس مقابل روسيه با نتيجه 4 بر 2 شکست خورد و از رسيدن به فينال بازماند. ايران با اين برد انتقام شکست جام گرندپريکس را گرفت.
» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا