اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 701 مورخ:[1391-02-12 14:51:01]
عرضه کالاهای اساسی در طرح ضیافت/ تخفیف 10 تا 15 درصدی 9 قلم کالای اساسی
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی:

عرضه کالاهای اساسی در طرح ضیافت/ تخفیف 10 تا 15 درصدی 9 قلم کالای اساسی

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با اشاره به برگزاری طرح ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان و تامین مایحتاج مورد نیاز مردم در قالب نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا و فروش‌های فوق‌العاده، گفت: 9 قلم کالای اساسی با تخفیف 10 تا 15 درصدی عرضه خواهند شد.

قاسم‌علی حسنی در گفتگو از برپایی طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان خبرداد و گرفت: در این طرح، برنج، ‌روغن، گوشت، مرغ، تن‌ماهی، خرما، پنیر، قند و چای که از جمله پرتقاضاترین کالاهای مورد نیاز مردم در این ماه هستند، به صورت مستقیم عرضه خواهد شد.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی افزود: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت صنعت، معدن و تجارت شرایط به گونه‌ای فراهم شده تا کالاهای مذکور با 10 درصد تخفیف در اختیار مردم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: طرح ضیافت از 10 تا 15 روز پیش از آغاز ماه مبارک رمضان آغاز به کار خواهد کرد و در قالب نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا یا فروش فوق‌العاده، مایحتاج مورد نیاز مردم را تامین خواهد کرد.

به گفته حسنی، هم اکنون برنامه‌ریزی‌ها برای تامین کالاهای مورد نیاز مردم در حال انجام است و با تامین‌کنندگان و عمده‌فروشان مذاکراتی صورت گرفته است تا بتوان کالاهای اساسی و پرمصرف خانوارها را با کمترین واسطه عرضه کرد.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا