اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6983 مورخ:[1392-09-07 10:11:01]
 سردار نقدی به مجلس می‌رود
هفته آینده

سردار نقدی به مجلس می‌رود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هفته آینده برای ارائه گزارش عملکرد بودجه 92 در کارگروه دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس حاضر می‌شود.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند.

ادامه رسیدگی به طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه‌ریزی و بهره‌وری، رسیدگی به طرح استفساریه قانون بودجه 92 و همچنین بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم نسبت به گزارش تفریغ بودجه سال 1390 کل کشور، در دستور این کمیسیون قرار دارد.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سه‌شنبه هفته آینده برای تشریح برنامه‌ها و عملکرد این وزارتخانه در کمیسیون مذکور حاضر می‌شود.

طرح نحوه تأمین غیرنقدی مطالبات پیمانکاران پروژه‌های عمرانی حمل و نقل و آب و فاضلات و همچنین طرح اصلاحیه ماده 85 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، هفته آینده در کمیسیون برنامه و بودجه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

کارگروه عمومی و دفاعی این کمیسیون روز سه‌شنبه با حضور سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان برای بررسی گزارش عملکرد بودجه 92 و رسیدگی به بودجه پیشنهادی سال 93 آن سازمان، تشکیل جلسه می‌دهد.

کارگروه اقتصادی کمیسیون صبح روز سه‌‌شنبه آینده طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان را بررسی می‌کند و کارگروه اجتماعی رسیدگی به طرح اصلاح ماده 44 قانون برنامه پنجم و الحاق یک تبصره به آن و بررسی طرح ارتقای بهره‌وری در نظام آموزش و پرورش را در دستور کار دارد

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا