اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6682 مورخ:[1392-08-28 10:15:01]
کارگران کارخانه سفال نکا در انتظار فوت کوزه گری مسئولان

کارگران کارخانه سفال نکا در انتظار فوت کوزه گری مسئولان

جمع کثیری از کارگران کارخانه نکا سفال به دلیل عدم دریافت حقوق مقابل فرمانداری شهرستان تجمع کرده و خواستار رسیدگی به مشکلات کارگران این کارخانه از مسئولان ارشد شهرستان شدند.

مازند اصناف : به گزارش بلاغ به نقل از سایت ناترینگ، نکا یکی از قطب های صنعتی استان مازندران می باشدکه بزرگترین کارخانجات صنعتی استان را در خود جای داده و این امر سبب شده این شهرستان‌در چرخش اقتصاد استان نقش مهمی را ایفا کند.

شرکت نکا سفال یکی از کارخانجات بزرگ شرق مازندران در تولید سفال می باشد که در واقع حدود  یک سال به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده است.

کارگران کارخانه نکا سفال دست به تجمع اعتراضی مقابل فرمانداری نکا زده‌اند و حاضر به رفتن بر سر کار خود نیستند.

این کارگران بر این باورند که تا حقوق و معوقاتشان توسط مدیرکارخانه  پرداخت نشود بر سر کار خود حاضر نمی‌شوند زیرادر شرایط نامناسب اقتصادی نمی‌توانند جوابگوی خانواده  خود باشند.

فرماندار نکا با همراهی رئیس اداره تعاون، کار و امور اجتماعی با حضور در بین کارگران اجتماع کننده در فرمانداری نکا اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده با مدیریت این کارخانه از فردا بر سر کارهای خود حاضر شوید و ما نیز پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

رجبی بدون اعلام رقم بدهی این کارخانه افزود: نکا سفال از جمله کارخانجات تولیدی شهرستان نکا بوده است که در سال‌های گذشته به‌خوبی در تولید سفال فعالیت کرده است اما برخی از مشکلات مالی مانع ادامه فعالیت شد.

رجبی تصریح کرد: امروز با تجمع تعدادی از کارگران در فرمانداری نکا و در تماس با مدیریت این کارخانه مقرر شد روز آینده رئیس اداره تعاون، کار و امور اجتماعی و کارشناسان مربوطه با حضور در کارخانه به مشکلات رسیدگی کنند.

رجبی ابراز امیدواری کرد: مشکلی خاصی در این ‌ارتباط‌ وجود ندارد و به‌زودی تولید این کارخانه با رایزنی‌های انجام شده از سر گرفته می‌شود.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا