اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6641 مورخ:[1392-08-27 20:57:01]
معالجه رایگان بیماران اعصاب و روان در میاندرود
رئیس بهزیستی میاندرود خبر داد

معالجه رایگان بیماران اعصاب و روان در میاندرود

رئیس بهزیستی میاندرود از معالجه رایگان بیماران اعصاب و روان مددجوی اداره بهزیستی این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف : مرتضی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندرود با اشاره به مراجعه برخی بیماران مددجوی بهزیستی و ابراز نیازمندی آنان به معالجه اعصاب و روان از معالجه با ویزیت رایگان یا نیم‌های این بیماران توسط پزشک طرف قرارداد این اداره خبر داد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میاندرود در این مورد اظهار داشت: در نشستی که روز گذشته با دکتر شهزاد مزدارانی متخصص اعصاب و روان در اداره بهزیستی میاندرود برگزار شد به بحث و مذاکره در ارتباط با همکاری وی با کمیسیون تشخیص نوع و شدت معلولیت این شهرستان پرداخته شد.

وی افزود: این نشست با حضور مسئول توان‌بخشی و دبیر کمیسیون پزشکی بهزیستی شهرستان انجام شد و طی آن با پذیرش همکاری توسط این پزشک متخصص مقرر شد با اجرای طرحی نوع دوستانه بیماران این اداره با معرفی مددکاران بهزیستی از تخفیف در ویزیت یا معالجه رایگان بیماران بهره‌مند شوند.

رئیس بهزیستی میاندرود در پایان از انعقاد تفاهم‌نامه بین بهزیستی و دکتر مزدارانی مبنی برپذیرش و ویزیت رایگان بیمارانی که از جانب بهزیستی معرفی می‌شوند و وضعیت اقتصادی نامناسبی دارند خبر داد و افزود: تشخیص افراد نیازمند با توجه به نظر کارشناسان مددکاری و محتویات پرونده افراد در پوشش انجام می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا