اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6581 مورخ:[1392-08-27 06:19:01]
رسانه ها در قبال انتشار اخبار غیرواقعی باید پاسخگو باشند
فرمانده سپاه بابل /

رسانه ها در قبال انتشار اخبار غیرواقعی باید پاسخگو باشند

فرمانده سپاه بابل درباره اتفاق عصر عاشورا در بابل گفت: رسانه هایی که اینگونه اخبار را غیرواقعی منتشر می کنند باید پاسخگو باشند.

به گزارش مازند اصناف ؛ سرهنگ پاسدار ، حسین فلاح ، در گفتگوی تلفنی با خبرنگار بلاغ در واکنش به خبر ضرب و شتم یک جوان بابلی در روز عاشورا در اعتراض به امام جمعه،اظهار داشت: پس از نماز روز عاشورا یک مشاجره بین چند نفر صورت گرفت اما نه یک طرفه که از دو طرف زد و خورد جزئی اتفاق افتاد اما اینکه گفته شده طرفداران امام جمعه کسی را زده باشند ، چنین چیزی نبود.
 
فرمانده سپاه بابل افزود: البته علت  بحث و مشاجره تجمع یا عدم تجمع عزاداران در آن محل بود و ابدا آن طور که در بعضی رسانه ها گفته شد بخاطر اعتراض به چتر روی سر امام جمعه نبوده است.
 
فلاح که خود پایان بخش دعوا بود ادامه داد: این قبیل مشاجرات همواره بوده اما اینکه آن را برعکس جلوه داده  و در بوق و کرنا کنند جای سوال دارد و رسانه هایی که اینگونه اخبار را غیرواقعی منتشر می کنند  باید پاسخگو باشند.

 

گفتنی است، چند روز پیش تعدادی از رسانه های خاص شمال کشور با انتشار خبری با موضوع  کتک خوردن یک جوان بخاطر اعتراض در نماز روز عاشورا حواشی خاصی را در فضای رسانه ای استان بوجود آوردند که آن خبر توسط امام جمعه ، فرماندار ، نماینده مجلس و فرمانده سپاه شهرستان بابل تکذیب شد.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا