اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6575 مورخ:[1392-08-26 18:04:01]
بزرگترین مشکل ما تداخل صنفی با اتحادیه خدمات فنی اتومبیل است
دبیر اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل مرکز استان

بزرگترین مشکل ما تداخل صنفی با اتحادیه خدمات فنی اتومبیل است

دبیر اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل مرکز استان گفت: تاکنون بارها مکاتباتی را برای حل این معضل انجام داده ایم اما متاسفانه هیچ پاسخ موثری دریافت نکرده ایم.

اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده-به گزارش خبرنگار ما آرش خوش آیین دبیر اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل مرکز استان گفت: قیمت انواع لوازم یدکی در هفته های اخیر به نسبت نوسانات قیمت در شش تا هشت ماه اخیر تغییر محسوسی نداشته است.

خوش آیین در ادامه گفت: تعداد اعضای دارای جواز اتحادیه فروشتدگان لوازم یدکی اتومبیل مرکز استان 255 نفر و تعداد پرونده های در دست اقدام این اتحادیه 28 نفر می باشد.

خوش آیین در ادامه به خبرنگار ما در خصوص کیفیت لوازم یدکی های موجود در بازار گفت: متاسفانه در حال حاضر تولید کنندگان به لحاظ  رقابت در بازار قیمت ها از کیفیت قطعات می کاهند تا بتوانند در بازار داغ رقابت باقی بمانند.

خوش آیین در پاسخ به سوال خبرنگار مازند اصناف در خصوص  مشکلات عمده اتحادیه فروشتدگان لوازم یدکی اتومبیل ساری گفت: بزرگترین مشکل ما وجود تداخل صنفی با اتحادیه خدمات فنی اتومبیل است. متاسفانه در بسیاری از تعمیرگاه های فنی اتومبیل انواع قطعات بفروش می رسد که این تخلف صنفی محسوب می شود.

دبیر اتحادیه  فروشتدگان لوازم یدکی اتومبیل ساری تصریح کرد: تاکنون بارها و بارها مکاتباتی را با مجمع امور صنفی ئ اداره صنعت , معدن تجارت شهرستان برای حل این مشکل داشته ایم اما متاسفانه تاکنون هیچ پاسخ موثر و مناسبی را دریافت نکرده ایم.

خوش آیین در خاتمه گفت: از دیگر مشکلات ما عدم تدابیر مناسب در جهت بستر سازی مناسب و امن برای شرکت های پخش بومی در شهرستان است.

وی در ادامه افزود: هم اکنون بسیاری از قطعات مورد نیاز را از بازارهای سایر شهرهای استان تامین می کنیم که این امر بجهت هزینه کرایه در قیمت خرید تاثیر بسزایی دارد.

گفتنی است سایت مازند اصناف در خصوص مشکلات مطرح شده پیگیری خواهد نمود که نتیجه این پیگیری متعاقبا اعلام خواهد شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا