اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6570 مورخ:[1392-08-26 16:50:01]
 یکی از دلایل برگزاری انتخابات آرام در کشور تعطیلی سفارت انگلیس بود/سفارت انگلیس هم لانه جاسوسی است
کریمی قدوسی:

یکی از دلایل برگزاری انتخابات آرام در کشور تعطیلی سفارت انگلیس بود/سفارت انگلیس هم لانه جاسوسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه یکی از دلایل برگزاری انتخابات آرام در کشور تعطیلی سفارت انگلیس بود، افزود: سفارت انگلیس هم لانه جاسوسی است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از دانا،جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درخصوص نقش انگلیس درایجاد ‌فتنه ‌و ‌نا آرامی در‌‌فضای سیاسی کشور اظهار داشت: تمام فجایعی که از آستین انگلیس به صورت مستقیم و همچنین از آستین آمریکا و رژیم صهیونیسمی بیرون زده همه ریشه در فتنه گری و فراماسونری خاندان سلطنتی انگلیس دارد.

وی در خصوص اقدامات مخرب انگلیس در سطح بین‌الملل ،گفت: انگلیس اقدامات مخربی را از جمله در زمینه روابط فرهنگی، اقتصادی، احتماعی،درگیری ها و نزاع های قومی تحریک برای حمله به دیگر کشورها، فروش و تولیدات محصولات ضد فرهنگی،برانگیختگی دولتی بر علیه دولت دیگر و تحریک رژیم صهنونیسمی برای حمله به کشور های اسلامی در سطح منطقه و جهان را در کارنامه خود دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلاتی که از گذشته در کشور به وجود آمده از ناحیه لانه جاسوسی انگلیس در داخل تهران بوده  که خوشبختانه چند سالی است این لانه جاسوسی تعطیل شده و مردم نفس راحتی می کشند.

کریمی قدوسی اظهار داشت: یکی از عواملی که باعث شد انتخابات اخیر بسیار خوب و با آرامش و امنیت کامل برگزار شود این بود که سفارت انگلیس در ایران بسته بود زیرا این سفارت در انتخابات 88 بسیار تلاش کرد که با کارمندان و ارتباط گیری با سران فتنه و کف خیابانی ها، اوضاع را متشنج تر کند و یکی از دلایل کاهش روابط ما با آنها نقش دولت خبیث انگلیس در فتنه 88 بود.

وی افزود: بنابراین ملت ایران هیج نکته مثبتی را در روابط  بیین دو کشور ندیدند و از وجود مجموعه‌ای به نام سفارت انگلیس در داخل کشور متنفر هستند.

کریمی قدوسی با اشاره به اصرار آمریکا و انگلیس برای ایجاد رابطه با ایران تصریح کرد: هدف اصلی آنها ایجاد فتنه است؛ همچنین وقتی سفارت انگلیس در داخل کشور بسته شد بسیاری از سر پل های فتنه که با این سفارت رابطه داشتند دیگر نتوانستند کاری انجام دهند و این یک فاجعه برای آنها است و همین مشکل را آمریکایی ها نیز دارند که تلاش می کنند به طریقی ارتباط برقرار کنند و سفارتشان بازگشایی شود تا دوباره بساط فتنه گری به پا کنند و  ایران را به زیرسلطه بکشند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا