اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6538 مورخ:[1392-08-26 09:22:01]
داورزنی: تمام زحمات تیم ملی به یک لبخند مردم می‌ارزد

داورزنی: تمام زحمات تیم ملی به یک لبخند مردم می‌ارزد

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در جام قهرمان قارها شب گذشته با 13 بازیکن تهران را به مقصد کیوتو ژاپن ترک کرد.

مازند اصناف ؛ به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ملی‌پوشان کشورمان که از روز جمعه اردوی شبانه‌روزی ژاپن را در تهران آغاز کرده بودند و در هتل المپیک تهران اقامت داشتند، شب گذشته پیش از رفتن به فرودگاه، در جلسه‌ای با حضور رئیس و مسئولان فدراسیون شرکت کردند.

داورزنی در این جلسه چند دقیقه با بازیکنان صحبت و از زحمات آنها تشکر کرد و اظهار داشت: در حال حاضر توقعات از والیبال بالا رفته است. به همین خاطر تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها کار سختی را پیش‌رو دارد. من به شما افتخار می‌کنم؛ من به کار کردن با شما افتخار می‌کنم. می‌دانم اردوهای شبانه روزی شما و خانواده‌های شما را خسته کرده است. می‌دانم که زحمت‌های زیادی کشیده‌اید، اما همه این زحمت‌ها به یک لحظه لبخند شادی مردم کشورمان می‌ارزد.

وی ادامه داد: کار سختی پیش‌رو دارید؛ نبرد با قدرت‌های والیبال دنیا، رقابت با بهترین تیم‌های والیبال دنیا، همه و همه باعث ارتقای سطح کیفی تیم ملی و کسب تجربه‌های ارزشمندی خواهد شد. امیدوارم مثل همیشه با اتحاد و جنگندگی منحصر به فردتان موجب سرافرازی ایران و خوشحالی مردم شوید.

پس از صحبت‌های داورزنی سعید معروف، کاپیتان تیم ملی به نمایندگی از بازیکنان از رئیس و دیگر کارکنان فدراسیون والیبال به خاطر فراهم آوردن شرایط مطلوب اردو در طول سال گذشته تشکر و قدردانی کرد.

در پایان کاروان والیبال ایران با بوسیدن قرآن سوار اتوبوس و راهی فرودگاه امام خمینی (ره) شدند.

مردان والیبال ایران با 13 بازیکن ساعت 21:40 شنبه 25 آبانماه تهران را به مقصد اوزاکای ژاپن ترک کردند و از اوزاکا با اتوبوس به کیوتو خواهند رفت. ناصر رحیمی لیبروی دوم تیم ملی به علت مشکل خروج از کشور با 24 ساعت تاخیر به کاروان والیبال کشورمان در ژاپن خواهد پیوست.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا