اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6303 مورخ:[1392-08-16 08:41:01]
 در صدد راه‌اندازی نیروگاه‌‌های هسته‌ای جدید هستیم
صالحی خبر داد:

در صدد راه‌اندازی نیروگاه‌‌های هسته‌ای جدید هستیم

رئیس سازمان انرژی هسته‌ای گفت:‌ در صدد هستیم نیروگاه‌های هسته‌ای بسازیم و در این نیروگاه‌ها قریب به یک هزار و 500 مهندس لازم داریم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،علی‌اکبر صالحی رئیس انرژی اتمی صبح امروز که در مراسم ختم حبیب‌الله عسکراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری حضور یافته بود در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در صدد هستیم نیروگاه‌های هسته‌ای بسازیم و در این نیروگاه‌ها قریب به یک هزار و 500 مهندس لازم داریم.

وی افزود: با توجه به نیروگاه‌‌هایی که خواهیم ساخت کلی نیروی انسانی نیاز است.

صالحی با اشاره به ابعاد شخصیتی مرحوم عسکراولادی افزود:‌ آقای عسکراولادی نقش بزرگی در تکمیل انقلاب داشت و همراهی ایشان با حضرت امام(ره) و همراهی با مقام معظم رهبری شخصیتی بود که برای همه نام‌آشنا بود و همه خانواده‌های ایرانی احساس می‌کنند که حبیب‌الله عسکراولادی متعلق به خودشان است.

رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این پرسش که چقدر ضرورت اخلاق سیاسی مرحوم عسکراولادی در اخلاق سیاسی احساس می‌شود، تأکید کرد:‌ به نظر من مهم‌ترین پیامی که انقلاب اسلامی داشت اخلاق بود اصلا انقلاب ما یک انقلاب اخلاقی بود. ستاد ویژه‌ای که بتواند انقلاب ما را با انقلاب‌های دیگر متمایز کند همین بحث اخلاق بود و آقای عسکراولادی در همین بخش یک الگو و اسوه بود.

صالحی افزود: آقای عسکراولادی همیشه با احترام از کسانی که مخالفش بودند یاد می‌کرد و این یکی از ویژگی‌های بارز ایشان بود و آقای عسکراولادی مورد احترام همه احزاب، نیروهای سیاسی و کشوری بود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا