اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6278 مورخ:[1392-08-15 15:34:01]
 کفاشیان: حضور مسئولان فیفا و AFC تأییدی بر سیاست‌های ایران است
تلاش می‌کنیم این همایش بستر مناسبی برای رشد فوتبال باشد

کفاشیان: حضور مسئولان فیفا و AFC تأییدی بر سیاست‌های ایران است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: حضور مسئولان فیفا و کنفدراسیون آسیا در دومین همایش علم و فوتبال تأییدی بر سیاست‌های این همایش است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، علی کفاشیان در سخنرانی دومین همایش علم و فوتبال در مطالبی که از روی کاغذ می‌خواند، عنوان کرد: به ریاست محترم جهانی فوتبال و اعضای محترم این فدراسیون خیر مقدم می‌گویم. همچنین به شیخ سلمان بن ابراهیم و همچنین ریاست محترم فدراسیون قطر خیر مقدم می‌گویم. همچنین افراد دیگری چون سجادی وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان که در دومین همایش علم و فوتبال حضور داشتند خیر مقدم می‌گویم و صمیمانه از حضور آنها تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: فوتبال محبوب‌ترین ورزش دنیاست و توجه میلیاردها انسان را به خود معطوف کرده است. آنها به زیبایی‌ها و جذابیت‌های بی‌نظیر این رشته توجه می‌کنند و بی‌شک ریشه این موضوع در تلاش‌های علمی و تخصصی افراد مختلفی است که موجب پایداری این مسئله شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به جمله‌ای مبنی بر اینکه «برای بازی، برای آینده» خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال با توسعه علمی به این رشته نگاه می‌کند و این موضوع از شعارهای جهانی این رشته به حساب می‌آید که در گرو پشتیبانی و حمایت افراد به این موضوع دست خواهد یافت.

کفاشیان با اشاره به برگزاری اولین دوره همایش‌ علم و فوتبال تصریح کرد: برگزاری موفقیت‌آمیز اولین دوره همایش علم و فوتبال در سال 2009 که در راستای توسعه فوتبال بود موجب شد که در دومین دوره با حضور و حمایت مسئولان فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا باشد که این موضوع تأییدی بر سیاست‌های فدراسیون ایران باشد که در راستای جهانی شدن گام برمی‌دارد.

وی افزود: تلاش بر آن است که این همایش بستر مناسبی را برای پیشرفت و رشد این رشته فراهم کند. فدراسیون فوتبال ایران بر خواسته مردم در جهت رشد و پیشرفت گام برمی‌دارد و برای بالا بردن ظرفیت علمی و عملی خود تلاش می‌کند تا در رده‌های مختلف بتواند موفق باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: ما برنامه‌های مدونی را در رأس کار خود قرار داده‌ایم و فعالیت‌های علمی انجام می‌دهیم و تیم‌های پایه خود را قدرتمند می‌کنیم.

بار دیگر هم از تمامی عزیزانی که ما را در جهت برگزاری این مراسم یاری کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و از همه افرادی که در این مراسم حاضر شدند و این رویداد مهم علمی را برگزار کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا