اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6275 مورخ:[1392-08-15 15:27:01]
 سجادی: از سپ‌ بلاتر و شیخ سلمان تقاضا دارم برای میزبانی جام ملت‌ها از ایران حمایت کنند
فوتبال ورزش اول ایران است

سجادی: از سپ‌ بلاتر و شیخ سلمان تقاضا دارم برای میزبانی جام ملت‌ها از ایران حمایت کنند

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: از رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تقاضا دارم برای میزبانی جام ملت‌ها از ایران حمایت کنند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، نصرالله سجادی در دومین همایش بین‌المللی علم و فوتبال با تقدیر و تشکر از حضور پیشکسوتان و ورزشکاران عنوان کرد: بسیار خوشحالیم که ایران میزبان فرد اول فوتبال جهان یعنی جوزف سپ بلاتر است. همچنین حضور شیخ سلمان ریاست محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا را خیر مقدم می‌گویم.

وی ادامه داد: دومین کنگره علمی فوتبال خوشبختانه امروز در ایران در شرایطی تشکیل می‌شود که فوتبال موفقیت‌های خوبی به دست آورده است، فیلمی که در سالن پخش شد حاکی از این بود که کارهای ریشه‌ای و عمیقی صورت گرفته است و در تمام رده‌ها و رشته‌ها موفق بوده‌ایم.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تصریح کرد: تمام مردم ایران علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارند. در کشور ما فوتبال ورزش اول است گرچه ورزش ملی ما کشتی است اما فوتبال طرفدار بسیار زیادی دارد. بنده هم به عنوان یکی از علاقه‌مندان و اعضای خانواده فوتبال بسیار خوشحالم که در حضور شما هستم.

سجادی یادآور شد: پس از برگزاری اولین کنگره علم و فوتبال که بسیار موفقیت‌آمیز بود، امسال با حضور مقامات فیفا و AFC شاهد دومین همایش هستیم که افرادی که در فوتبال کارهای علمی و تحقیقاتی انجام داده‌اند مقالات خوبی را ارائه داده‌اند، همچنین از سایر کشورها نیز مقالات خوبی در این همایش مطرح شده است.

وی افزود: در جمع ورزشی‌ها صحبت کردند خسته‌کننده است. من هم خیلی قصد ندارم صحبت کنم و به اندازه کافی صحبت‌ها انجام شده است اما موضوعی را باید بگویم. فکر می‌کنم از زمانی که آکادمی فوتبال کار خود را رسماً‌ آغاز کرده، فعالیت‌های علمی به ویژه در رده پایه بسیار خوب پیشرفت کرده است، امیدوارم با فعالیت‌های علمی و برنامه‌های خوبی که در نظر داریم بتوانیم در آینده شاهد شکوفا شدن بیش از پیش این رشته باشیم.

سجادی تأکید کرد: محور اصلی در این کنگره بحث مسائل مربوط به موارد پزشکی، فیزیولوژی، بدنسازی در فوتبال و از این قبیل است. همه این مسائل که در کنگره مطرح می‌شود باعث می‌شود که این رشته علمی‌تر دنبال شود و به رده‌های پایه کمک کند این موضوع می‌تواند اصلی‌ترین کار این کنگره باشد و به زودی زود با استقرار نظام استعدادیابی در همه رشته‌ها به خصوص فوتبال که علاقه‌مندان زیادی در کشور دارد بتوانیم بیش از پیش مسیر رو به جلو را پیش ببریم و در آینده شاهد رشد و ارتقای این رشته باشیم.

سجادی عنوان کرد: فرصت را مغتنم می‌شمارم و از سپ بلاتر و شیخ سلمان تقاضا دارم با توجه به علاقه‌مندی بسیار زیادی که در کشور ما نسبت به فوتبال وجود دارد حمایت لازم را انجام دهند و برای میزبانی جام ملت‌های آسیا ما را همراهی کنند که پاسخی به این همه علاقه‌مندی باشد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا