اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6203 مورخ:[1392-08-07 09:26:01]
 برگزاری انتخابی قهرمانی بوکس مازندران در قائمشهر
رئیس هیئت بوکس قائمشهر خبر داد

برگزاری انتخابی قهرمانی بوکس مازندران در قائمشهر

رئیس هیئت بوکس قائمشهر گفت: مسابقات انتخابی قهرمانی استان با 56 بوکسور در قائمشهر در حال برگزاری است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از خبرگزاری فارس از قائمشهر، پرویز نصیری سوادکوهی صبح امروز در حاشیه برگزاری مسابقات انتخابی استان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قائشمهر گفت: مسابقات انتخابی قهرمانی استان در سه روز با 56 شرکت کننده در خانه بوکس قائمشهر در حال برگزاری است.

پرویز کشوری پیشکسوت و داور ملی

رئیس هیئت بوکس قائمشهر افزود: در این رقابت‌ها قهرمان هر وزن برای مسابقات کشوری انتخاب می‌شوند.

نصیری در پاسخ به این سئوال که  تعداد بوکسورهای قائمشهری حاضر در این رقابت‌ها چند نفر هستند اذعان داشت: در این رقابت‌ها از قائمشهر تعداد 7 نفر شکت کردند که یک نفر به‌علت بیماری از رقابت‌ها کنار گذاشته شد ولی 6 نفر دیگر به دور بعدی این رقابت‌ها راه پیدا کردند.

وی اضافه کرد: البته در این رقابت‌ها ملی پوشان مازندرانی حضور نداشته‌اند.

نصیری با بیان اینکه زمانی کم برای برگزاری این رقابت‌ها داشته‌ایم، بیان داشت: برای برگزاری این رقابت‌ها زمان کمی داشته‌ایم چرا که دیر به ما ابلاغ شد، اما ما تمام سعی‌مان را کردیم که مسابقات با کیفیت بالا در قائمشهر برگزار شود.

مسئولان هیئت بوکس مازندران

رئیس هیئت بوکس قائمشهر در پایان درباره وضعیت بوکس قائمشهر گفت: وضعیت فعلی بوکس قائمشهر نسبت به گذشته روز‌به‌روز رنگ بهتری به خود گرفته است، ما در ابتدا با عدم تعامل بعضی از مربیان با هم مواجه بودیم که البته این تعامل را توانستیم در دوره مدیریت خودمان بهبود بخشیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا