اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6153 مورخ:[1392-08-06 12:42:01]
جمع‌آوری هزار صفحه سند در تفحص از وزارت نفت/ اسناد تخلف در فروش را اثبات می‌کند

جمع‌آوری هزار صفحه سند در تفحص از وزارت نفت/ اسناد تخلف در فروش را اثبات می‌کندعضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری بیش از هزار صفحه سند در جریان تحقیق و تفحص از وزارت نفت خبر داد.

به گزارش مازند اصناف , امیرعباس سلطانی نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات اعضای این کمیسیون در تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت و وزارت نفت گفت: پرونده مربوط به این دو تحقیق و تفحص بسیار پیچیده است و بایستی جلسات متعددی پیرامون آن برگزار شود.

وی با اشاره به تلاش‌های کمیته تحقیق و تفحص از وزارت نفت و همچنین شرکت ملی نفت خاطرنشان کرد: اسناد زیادی درباره عملکرد این وزارتخانه و همچنین این شرکت جمع‌آوری شده است که این اسناد برخی تخلفات را نشان می‌دهد.

سلطانی اضافه کرد: این اسناد تخلف در فروش نفت را اثبات می‌کند که در این قضیه بسیاری از جمله شرکت ملی نفت و وزارت نفت سهیم هستند.

عضو کمیسیون انرژی خانه ملت تخلفات صورت گرفته را مربوط به یکی از وزرای پیشین دانست و در عین حال تصریح کرد: تخلفات در دوره‌‌های گذشته صورت گرفته که بایستی برای اظهار نظر درباره آن اسناد را کامل کرد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا