اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 6030 مورخ:[1392-08-02 19:41:01]
هوشمندسازی بیش از 70  درصد از کلاس‌های درسی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قایمشهر:

هوشمندسازی بیش از 70 درصد از کلاس‌های درسی

بیش از 70 درصد کلاس‌های قائمشهر هوشمندسازی شده است.

به گزارش مازند اصناف / مفید فلاحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان قایمشهر  در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای هوشمندسازی مدارس اظهار داشت: بیش از 70 درصد کلاس‌های قائمشهر هوشمندسازی شده است.

وی با اشاره به اقدام‌های انجام شده برای سال تحصیلی 93-92 گفت: در سال تحصیلی جدید 3هزار و 730 فرهنگی تعلیم و تربیت دانش‌آموزان را بر عهده دارند.

فلاحی با اشاره به اصول آموزش و پرورش یاد آورشد: امروز آموزش و پرورش صاحب ماهیت و نقشه راه شده و آن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

مدیر آموزش و پرورش قایمشهر افزود: سال گذشته کتب دانش‌آموزان پایه‌های دوم و ششم ابتدایی تغییر پیدا کرد و امسال نیز کتب پایه‌های سوم ابتدایی و هفتم به طور کلی تغییر یافت.

وی در ادامه با اشاره به توطئه‌های فرهنگی دشمنان بر علیه جوان کشور تصریح کرد: امروز دشمنان با سرمایه‌گذاری عظیم خود در این حوزه و با ارسال مواد مخدر، محصولات ضدفرهنگی و مشروبات الکلی به داخل کشور، درصدد زدودن اعتقادات پاک جوانان این نظام هستند  که خوشبختانه در این راستا جوانان کشور ما با درایت و هوشیاری خود کمتر تحت تاثیر توطئه‌های دشمنان قرار گرفته‌اند و همواره درصدد مقابله با توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده این نظام هستند.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا