اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5988 مورخ:[1392-07-30 16:24:01]
 نظر مثبت فراکسیون رهروان به فانی و نظر ۵۰ درصدی به فرجی‌دانا و صالحی‌امیری
جلیلی خبر داد

نظر مثبت فراکسیون رهروان به فانی و نظر ۵۰ درصدی به فرجی‌دانا و صالحی‌امیری

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت گفت: وزرای پیشنهادی در فراکسیون رهروان ولایت به ارائه برنامه‌های خود پرداختند که اعتماد اعضا به صالحی‌امیری را به دلیل ابهامات اعضا در خصوص عملکرد وی می‌توان ۵۰ درصد دانست.

به گزارش مازند اصناف و به قنل از فارس،اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به جلسه مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت اظهارداشت: اعضای فراکسیون رهروان ولایت در جلسه امروز خود اصلاح اساسنامه و تغییر تعداد اعضای هیئت رئیسه را در دستور کار داشتند که بنا بر تصویب اعضا تعداد اعضای هیئت رئیسه به 13 نفر، رئیس، سخنگو، 3 نایب‌رئیس، 3 دبیر و 5 نفر نیز برای روسای کمیته‌ها افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه شخص جدیدی برای انتخابات ریاست فراکسیون ثبت‌نام نکرده، افزود: نظر اعضا بر این بود که هیئت رئیسه فعلی در جای خود ابقاء شوند و انتخابات برای انتخاب سایر اعضای هیئت رئیسه برگزار شود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت اظهارداشت: در ادامه وزرای پیشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه‌های علوم، ورزش و آموزش و پرورش با حضور در جلسه فراکسیون به ارائه اهداف و برنامه‌های خود پرداختند و به سوالات و ابهامات اعضا نیز پاسخ دادند.

جلیلی خاطرنشان کرد: رأی‌گیری در خصوص موضع فراکسیون در قبال رای اعتماد به وزرای پیشنهادی در جلسه امروز انجام نشد اما جو غالب در خصوص وزیر پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش مثبت بود و رای اعضا در خصوص صالحی‌امیری و فرجی دانا را به دلیل ابهامات در پاسخ‌ها و برنامه‌های آنها می‌توان 50درصد دانست.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا