اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5973 مورخ:[1392-07-30 15:04:01]
 سایه اعتصاب سراسری کارگران بر شبکه ریلی رژیم صهیونیستی
از سوی هاآرتص اعلام شد

سایه اعتصاب سراسری کارگران بر شبکه ریلی رژیم صهیونیستی

فدراسیون کار هیستادروت (Histadrut) اسرائیل اشغالگر تهدید کرد اگر به خواسته‌های آنها تا ۲ هفته آینده رسیدگی نشود، کارگران شبکه ریلی آن ممکن است دست به اعتصاب زده یا تمامی آنها سر کار حاضر نشوند.

به گزارش مازند اصناف از فارس به نقل از ها آرتص روزنامه رژیم غاصب اسرائیل، فدراسیون کار هیستادروت (Histadrut) اسرائیل تهدید کرد که اگر به خواسته های آنها تا 2 هفته آینده رسیدگی نشود، کارگران شبکه ریلی آن ممکن است دست به اعتصاب سراسری زده یا تمامی آنها سر کار حاضر نشوند.

آوی ادری رئیس اتحادیه کارگران حمل ونقل هیستادروت در این باره گفت: مدیریت شبکه ریلی با رفتار یک‌جانبه نسبت به کارکنان خود به آنها و رفت وآمد عمومی شان آسیب زده است.

ادری افزود: این اتحادیه تلاش خواهد کرد، تا مسافران تحت تاثیر منفی این اقدام قرار نگیرند، اما اعلام این اختلاف کاری بدان معناست که پس از طی یک دوره عدم اعتراض 14 روزه، اگر مذاکرات برای حل این اختلافات به توافق ختم نشود، هیستادروت به طور قانونی این اجازه را خواهد داشت، تا با برداشتن گام های لازم در پی اختلال در خدمت رسانی شبکه ریلی باشد.

هیستادروت در بیان اختلافات کاری خود با چندین دلیل ذکر کرده است، از جمله تصمیم شبکه ریلی اسرائیل به برون سپاری کار تعمیر و نگهداری و امتناع مدیریت از بستن قراردادهای گروهی کارگران بخش سوخت قطار کارگران این بخش تحت قراردادهای موقت از سود کمتری بهره می‌برند.

این اتحادیه همچنین به نصب دوربین‌های نظارتی در نزدیکی باجه های فروش بلیط نیز معترض است و می گوید، این اقدام موجب نقض حریم خصوصی کارگران می شود.

پیشتر شبکه ریلی رژیم اسرائیل اعلام کرده بود، به 13 نفر از کارکنان در سرقت میلیون ها شکل (واحد پول اسرائیل)پول حاصل از فروش بلیط مشکوک است این شرکت افزوده است، از اعتراض اتحادیه به استقرار دوربین ها که به منظور روشن شدن جریان سرقت ها نصب شده، شگفت زده شده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا