اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5749 مورخ:[1392-07-24 07:11:01]
پیگیری تخلفات تمامی رشته‌های ورزشی در مجلس/ورزشی‌ها واقعیات را بگویند

پیگیری تخلفات تمامی رشته‌های ورزشی در مجلس/ورزشی‌ها واقعیات را بگویند
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این کمیسیون تخلفات تمامی رشته‌های ورزشی را به صورت موازی دنبال می‌کند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس،محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون به صورت جدی و قاطعانه پرونده رشوه در فوتبال را بررسی می‌کند، اظهار داشت: در این زمینه، کمیسیون جلساتی را با اهالی فوتبال برگزار کرده است که این جلسات ادامه خواهد داشت.

وی درباره ورود کمیسیون اصل 90 مجلس به تخلفات سایر رشته‌های ورزشی نیز گفت: بحث‌های مربوط به تخلفات ورزشی فقط به فوتبال محدود نمی‌شود و شامل تمامی رشته‌های ورزشی خواهد شد.

پورمختار اضافه کرد: البته در برخی مواقع فوتبالی‌ها هم اطلاعاتی درباره سایر رشته‌ها به ما می‌دهند اما در مجموع، پیگیری تخلفات ورزشی به صورت موازی در همه رشته‌ها دنبال می‌شود.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به جلسات مستمر این کمیسیون با مربیان، بازیکنان و داوران فوتبال گفت: از تمامی کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند و نگران وجود فساد در فوتبال هستند، می‌خواهم بدون درنظر گرفتن مسائل شخصی و باشگاهی، واقعیت‌ها را بیان کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا