اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5741 مورخ:[1392-07-24 06:31:01]
فعالیت 5400 جهادگر در اردوهای جهادی ساری
مسئول بسیج سازندگی سپاه ساری خبر داد

فعالیت 5400 جهادگر در اردوهای جهادی ساری

مسئول بسیج سازندگی سپاه ساری از فعالیت پنج هزار و 400 جهادگر در اردوهای جهادی شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش نجبا ، حسین نادری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با بیان این‌که در سال‌جاری 24 گروه جهادی به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته استان مازندران اعزام شدند، اظهار داشت: این اردوها با هدف تقویت روحیه جوانان، ترویج فرهنگ کار، ایثار، شهادت و خدمتگزاری به مردم برگزار شده است.

وی ادامه داد: 14 گروه جهادی دانشجویی نیز به همراه گروه جهادی محلات شهرستان ساری به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته در بخش‌های دودانگه و چهاردانگه شهرستان ساری اعزام شدند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ساری از اعزام 2 گروه جهادی از استان مازندران به مناطق محروم شادگان در استان خوزستان خبر داد و عنوان کرد: ساخت منازل مسکونی برای افراد کم‌بضاعت و بی‌بضاعت، کانال‌کشی آب‌های روستایی و برداشت محصولات کشاورزی برای افراد کم‌توان از اقدامات اردوهای جهادی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته بوده است.

وی به نگارش وصایای شهدا بر روی دیوار‌های مدارس و خیابان‌های روستاها توسط جهادگران و برگزاری اردوی یک‌روزه در قالب حلقه‌های صالحین اشاره کرد و گفت: این اردو با هدف محرومیت‌زدایی مناطق محروم شهرستان ساری انجام شده است.

نادری تعداد شرکت‌کننده جهادگران در اردوهای جهادی را حدود پنج هزار و 400 نفر اعلام کرد و اظهار داشت: این تعداد جهادگر در سال‌جاری افزایش پیدا می‌کند.

وی از اجرای طرح «مزرعه من» در روستاهای شهرستان ساری خبر داد و گفت: عمل کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی بر عهده دانش‌آموزان جهادگر واگذار شده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا