اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5707 مورخ:[1392-07-22 19:48:01]
  سپاه هرگز در برابر قدرت ظاهری دشمن زانو نمی‌زند
سردار سلامی:

سپاه هرگز در برابر قدرت ظاهری دشمن زانو نمی‌زند
جانشین فرمانده کل سپاه، پاسداری را گزینش الهی دانست و گفت: نظارت در بخش صیانت از سلامت، اعتقاد و هویت سپاه نقش اساسی دارد.

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار حسین سلامی در همایش سراسری مسئولین نظارت و تائید صلاحیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به تعابیر بسیار بلند امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری پیرامون سپاه گفت: ما همواره شاهد تعابیر بسیار بلندی درباره سپاه از امام راحل بودیم که سپاه را محصول اعجاز ذهنی آن امام عزیز می دانیم. همه باور داریم آنچه از زبان مبارک این دو عزیز صادر می شود دقیقا حقایقی جاری و باورهایی هستند که از سرچشمه سار حکمت الهی می جوشد و به آن اندیشه ها و دیدگاه ها کاملا یقین داریم.

 

جانشین فرمانده کل سپاه هویت سپاه تاکید کرد: سپاه دارای یک هویت جهادی است، نهادی که ساخته شده است در مسیر یک جهاد دائمی با استکبار از دین خداوند از ارزش های الهی یک ملت بزرگ دفاع کند.

 

وی افزود: کسی بخواهد تصویر مقاومت ملت را مجسم کند سپاه است و این یک حقیقت جاری است که در تمام 35 سال این نهال مثل یک خورشید تابناک می درخشد.

 

سردار سلامی نقطه تفاوت سپاه با سایر ارتش های دنیا را تقوا و ایمان سپاه دانست و گفت: تکیه گاه ما مسائل مادی نیست. چیزی که در هر صحنه ای ما را قرین موفقیت کرده است، جنبه های خاص و منحصر به فرد آن و استحکام درون و باورهای سپاه است . سپاه این حقیقت را در عمل ثابت کرده است که با تکیه به تقوا و ایمان می توان موفق بود و آرزوهای دشمن را در آن درخشش و تابناکی روح جهادی خود دفن کرد.

 

وی همچنین گفت: از حقیقت ایمان باید پاسداری کنیم ما در سرزمین جهاد نظامی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی زندگی می کنیم که کانون مرکزی و تکیه گاه اصلی آن را سپاه تشکیل می دهد.

 

سردار سلامی سپاه را ساختمانی با سازه های مستحکم ایمانی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: ما مخاطب آیات قرآنی هستیم، سپاه هرگز در برابر قدرت ظاهری دشمن زانو نمی زند، هیچ گاه سپاه کم نمی آورد و پاسداران انقلاب ظرفیت فداکاری و شجاعت و استقامت دارند و بر اساس آیات قرآن در میدان جهاد خودشان را در محضر رسول خدا می بینند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: پاسداری گزینش الهی است. هر کس وارد این حریم می شود این یک گزینش الهی است. پایش این سلامت و مصونیت بخشی به این عمق معنویت و معرفت با شکوه نقش شماست. مَثََل شما مَثََل نقش باغبان ها در باغ پر از گل است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا