اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5638 مورخ:[1392-07-17 16:02:01]
 اعضای سازمان منحله مجاهدین انقلاب تکلیف خود را با فتنه مشخص کنند/ کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مجوز تاسیس حزب جدید نمی‌دهد
فولادگر:

اعضای سازمان منحله مجاهدین انقلاب تکلیف خود را با فتنه مشخص کنند/ کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مجوز تاسیس حزب جدید نمی‌دهد

عضو سابق کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: دوستان ابتدا مواضعشان را در قبال فتنه ۸۸ به صورت شفاف با مردم در میان گذاشته و پس از آن به فکر تاسیس حزب جدید بیفتند.

به گزارش نجبا و به نقل از فارس،حمیدرضا فولادگر عضو سابق کمیسیون ماده 10 احزاب در واکنش به اعلام خبر تشکیل یک حزب جدید از سوی محمد سلامتی دبیرکل سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی،گفت: طبعا این افراد نمی‌توانند مجوز ادامه فعالیت سازمان مجاهدین انقلاب را بگیرند و اگر هم به دنبال این امر باشند بعید است که با موافقت قوه قضائیه روبرو شوند و به همین دلیل طبیعی است که به فکر تاسیس حزب جدید بیفتند.

وی با بیان اینکه تنها  نام یک  حزب نمی‌تواند دلیل منحل شدن آن در ایام فتنه 88 باشد متذکر شد: نام یک حزب ظرف است و مسئولین آن مظروف آن حزب هستند و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی نیز به دلیل حضور فعال مسئولانش در فتنه 88 به انحلال کشیده شد.

عضو سابق کمیسیون ماده 10 احزاب ادامه داد: اگر همین افراد بخواهند با همان دیدگاه‌ها و عقاید و بدون آنکه مسیر خود را تصحیح کرده باشند حزب جدیدی را تاسیس کنند، معنایش این است که تنها نام سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی تغییر خواهد کرد.

فولاد‌گر بر همین اساس متذکر شد: بنده بعید می‌دانم کمیسیون ماده 10 احزاب نیز مجوز تاسیس یک حزب جدید را به اعضای یک سازمان منحل شده بدهد زیرا این کمیسیون مطمئنا از مراجع ذیربط استعلام خواهد گرفت.

وی حضور افراد در فتنه 88 را خط قرمز کمیسیون ماده 10 احزاب برای تاسیس حزب جدید برشمرد و افزود: فتنه 88 واقعیتی است که اتفاق افتاده و برخی افراد نیز در آن نقش فعال داشته‌اند و اگر آنها نخواهند از مواضع خود در سال 88 ابراز پشیمانی کرده و از فتنه 88 برائت جویند نمی‌توانند حزبی جدید تاسیس کنند.

عضو سابق کمیسیون ماده 10 احزاب در پایان یادآور شد: دوستان ابتدا مواضعشان را در قبال فتنه 88 به صورت شفاف با مردم در میان گذاشته و پس از آن به فکر تاسیس یک حزب جدید بیفتند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا