اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5535 مورخ:[1392-07-12 12:58:01]
بشار اسد: ترکیه برای حمایت از تروریسم «تاوان سنگینی» پرداخت خواهد کرد

بشار اسد: ترکیه برای حمایت از تروریسم «تاوان سنگینی» پرداخت خواهد کردرئیس‌جمهور سوریه در گفت‌وگو با شبکه‌ تلویزیونی ترکیه تأکید کرد که در حال حاضر صحبت کردن درباره حضور او در انتخابات سال آینده زود است و ترکیه تاوان حمایت از تروریسم را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «المیادین»، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی ترکیه تأکید کرد که آنکارا برای حمایت از تروریست‌ها بهای سنگینی پرداخت خواهد کرد.

افزود: این تروریست‌ها به زودی برای خود ترکیه نیز عواقبی به همراه خواهند داشت زیرا ممکن نیست که از تروریسم به عنوان ابزاری استفاده شود بعد به راحتی آنها را کنار گذاشت؛ تروریست‌ها مثل عقرب هستند و در زمان لازم در نیش زدن انسان تردید نمی‌کند.

رئیس جمهور سوریه گفت: هر آنچه رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه درباره مردم سوریه گفته است مشتی دروغ است و او از تروریست‌ها حمایت می‌کند.

رئیس جمهور سوریه همچنین در پاسخ به سوالی درباره سقوط یک بالگرد ارتش سوریه به دست ترکیه گفت: این بالگرد که در خاک سوریه سقوط کرد حریم هوایی ترکیه را نقض کرده بود اما مأموریت آن جلوگیری از ورود تعداد دیگری از تروریست‌ها به کشور بود و اجساد دو خلبان این بالگرد در حالی یافته شده که به صورت وحشیانه‌ای به دست تروریست‌ها سر بریده شده‌اند.

وی همچنین افزود که در حال حاضر زود است که بخواهد درباره حضور یا عدم حضورش در انتخابات ریاست جمهوری آتی صحبتی کند.

اسد گفت: طی چهار یا پنج ماه آینده شرایط برای حضور یا عدم حضورم در انتخابات ریاست جمهوری سوریه روشن خواهد شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا