اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5425 مورخ:[1392-07-05 17:51:01]
گل‌محمدی: بازنده سربلند بودیم/ از باخت خیلی عصبی هستم
فوتبالم را مدیون تراکتورسازی هستم

گل‌محمدی: بازنده سربلند بودیم/ از باخت خیلی عصبی هستمسرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: امروز بازی بسیار خوبی را انجام دادیم، به بازیکنانم افتخار می‌کنم و بازنده سربلند بودیم.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران گفت: باور اینکه شکست خوردیم بسیار سخت است، تراکتورسازی موقعیت‌های خیلی زیادی نداشت به هر حال در یک بازی بزرگ نتیجه را از دست دادیم و بازنده شدیم. بازیکنان بازنده سربلند بودند و به این مسئله افتخار می‌کنم. همچنین جا دارد به تراکتورسازی برای این برد تبریک بگویم، هر چقدر که ما بد‌شانس بودیم حریف‌مان در این مسابقه خوش‌شانس بود.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا کت خود را به زمین کوبید، اظهار داشت: امروز از باخت خیلی عصبی شدم موقعیت‌های گلزنی را خیلی راحت از دست دادیم، بعد از گلی که خوردیم حملات زیادی برای جبران ترتیب دادیم و تراکتورسازی ناخواسته عقب کشید، خواسته ما این بود که روی خطاها به گل برسیم اما اگر 20 درصد توپ‌هایمان وارد دروازه می‌شد امروز برنده بودیم.

وی افزود: فوتبالم را از تراکتورسازی آغاز کردم، دوستان خوبی در تبریز داشته و دارم و فوتبالم را مدیون این تیم بودم.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سؤال که ‌آیا تراکتورسازی با وجود این نمایش باز هم می‌تواند مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: تراکتورسازی امروز تحت فشار بود و به همین خاطر نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد، این تیم بازیکنان خوبی دارد و در ادامه کارش سخت است، امروز در کل شاهد بازی سختی بودیم که نتوانستیم به موفقیت برسیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا