اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5357 مورخ:[1392-07-02 15:38:01]
 قدردانی سرلشکر سلیمانی از ولی امر مسلمین و آحاد مردم و مسئولان
طی پیامی صورت گرفت

قدردانی سرلشکر سلیمانی از ولی امر مسلمین و آحاد مردم و مسئولانفرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از آحاد مختلف مردم و مسئولین که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم والده گرانقدرشان بانو فاطمه سلیمانی شرکت کردند، قدردانی و سپاسگزاری کرد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی از الطاف ولی امر مسلمین و شرکت گسترده آحاد مردم و مسئولین نظام در مراسم تشییع و تدفین و ترحیم والده گرانقدرشان قدردانی کرد.

 متن پیام سرلشکر سلیمانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با اظهار خشوع و خضوع به درگاه الهی، بدین وسیله از کلیه مراجع عظام، علما و روحانیون، مقامات عالیرتبه کشوری و فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح، خانواده های معظم شاهد گرانقدر، جانبازان سرافراز و صبور و تمامی یادگاران دفاع مقدس و آحاد مردم خونگرم، با وفا و بزرگوار که در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم فقیده مغفوره، والده اینجانب در استان کرمان و تهران اظهار محبت و همدردی خود را ابراز داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و از خداوند منان عاجزانه توفیق خدمت به آرمان های انقلاب اسلامی و مردم عزیز و شریف را خواهانم.

فرصت را غنیمت شمرده، مراتب سپاس مجدد خود را از الطاف ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(ادام الله ظله العالی) و سایر مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارم.

سرباز کوچک ولایت

قاسم سلیمانی

سه شنبه 2/7/1392

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا