اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5272 مورخ:[1392-06-23 17:31:01]
 دعوت از عقیلی به کمیته انضباطی به دلیل مصاحبه علیه کی‌روش
حمودی به پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان محکوم شد

دعوت از عقیلی به کمیته انضباطی به دلیل مصاحبه علیه کی‌روشمدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان به دلیل مصاحبه علیه سرمربی تیم ملی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دعوت شد.

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین احکام و آرا و دعوت به حضور در کمیته انضباطی را به شرح زیر اعلام کرد:

 

عقیلی به کمیته انضباطی دعوت شد


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به تخلف هادی عقیلی بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان مبنی بر عدم رعایت مفاد ماده 23 آیین نامه کمیته انضباطی و مصاحبه با جراید ورزشی علیه کی‌روش، سرمربی تیم ملی بزرگسالان، وی روز یکشنبه هفتم مهر 92 برای ادای پاره‌ای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت می‌شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

 

شکایت ویسی از پیکان

همچنین عبدالله ویسی هم از باشگاه پیکان شکایت کرده و روز یکشنبه هفتم مهر ماه طرفین پرونده باید در کمیته انضباطی حاضر باشند. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست. در همان روز جلسه رسیدگی به شکایت غلامحسین بادامکی از باشگاه ملوان بندرانزلی در کمیته انضباطی برگزار می‌شود و طرفین باید در جلسه حضور پیدا کنند. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

 

مالیات طالب‌لو و شاهین بوشهر

ضمن اینکه روز دوشنبه هشتم مهر ماه جلسه رسیدگی به پرونده درخواست وحید طالب‌لو نسبت به مالیات دستمزد وی و ادعای پرداخت توسط باشگاه شاهین بوشهر، برگزار می‌شود که طرفین پرونده باید به همراه اصل مستندات در کمیته انضباطی حاضر شوند. ارائه معرفینامه کتبی معتبر جهت باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین بوشهر الزامی است.

 

حامد شیری یک جلسه محروم ش
د

در بازی تیم‌های سایپای البرز مقابل ملوان بندرانزلی در تاریخ 14 شهریور 92 در انزلی و از سری رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر، حامد شیری، بازیکن تیم سایپا، با رفتار غیرورزشی درآوردن پیراهن پس از سوت پایان بازی مرتکب تخلف شد و به همین دلیل به پرداخت 500 هزار تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از همراهی تیم سایپا محکوم می‌شود. حکم صادره قطعی است.

 

تذکر کتبی به اسکوکیچ و گل محمدی

سرمربیان تیم‌های ملوان انزلی و نفت تهران قبل از بازی تیم‌هایشان مقابل تیم‌های صنعت مس کرمان و ذوب آهن اصفهان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شرکت نکرده‌اند و به همین دلیل به اسکوکیچ و یحیی گل‌محمدی تذکر کتبی داده می‌شود. احکام صادره قطعی است. در صورت تکرار، تنبیهات شدیدتر اعمال خواهد شد.

 

یک جلسه محرومیت برای مربیان داماش و فجر سپاسی

عبدالله مرغوب مربی داماش گیلان و علی صبوری، مربی فجر سپاسی شیراز در دیدار تیم‌های فجر شهید سپاسی و داماش گیلان در هفته هشتم لیگ برتر مرتکب تخلفاتی چون اعتراض و رفتار غیرمسئولانه شدند که در هر دو نهایت به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم‌شان و پرداخت 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شدند. آرای صادره قطعی است.

 

محرومیت یک جلسه‌ای برای مربی تیم ملوان بندرگز

در خلال رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی که 25 مرداد بین تیم‌های ملوان بندرگز و ویژن تهران انجام می‌شد، تماشاگران منتسب به تیم ملوان بندرگز ا پرتاب اشیا به سوی نیمکت تیم میهمان و ورود تماشاگران به داخل زمین پس از پایان بازی، مرتکب تخلفاتی شدند که بر این اساس تیم ملوان بندرگز به پرداخت 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. همچنین مهدی احدی مربی تیم ملوان بندر گز در طول بازی به داور اعتراض می‌کرد که نقض مقررات منجر به اخراج وی شد. بر همین اساس وی هم به یک جلسه محرومیت از همراهی و حضور در مسابقات و همچنین پرداخت 300 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی هستند.

 

* پرداخت 55 میلیون تومان به برجلو


کمیته انضباطی در خصوص شکایت محمد برجلو از باشگاه ذوب آهن، پس از بررسی پرونده و اسناد و مدارک طرفین، اعلام می‌کند باشگاه ذوب آهن باید مبلغ 55 میلیون تومان به محمد برجلو محکوم شده است. در مورد مطالبات فصل‌های آینده با توجه به آزادی بازیکن در تاریخ 2 مرداد 92 این بازیکن مشمول مقررات مربوطه و بند 5 ماده 38 آیین‌نامه نقل و انتقالات خواهد شد. این رای با رعایت مقررات و در مهلت یک هفته قابل تجدیدنظر در کمیته استیناف است.

 

علی حمودی به پرداخت 100 میلیون تومان محکوم شد

پس از شکایت مهران عالی‌پور، کارگزار رسمی فیفا از علی حمودی و درخواست مطالبه وجه از بازیکن کنونی فولاد مبارکه سپاهان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال طرفین را به کمیته انضباطی دعوت کرد. عالی‌پور ادعا کرده بود که بابت قراردادهایی که با دو باشگاه استقلال تهران و فولاد مبارکه سپاهان برای حمودی بسته است، 100 میلیون تومان از علی حمودی طلبکار است. در تاریخ 27 مرداد کمیته انضباطی تشکیل جلسه داد اما حمودی در جلسه حاضر نشد و حتی دفاعیه‌ای هم از خود ارسال نکرد. کمیته انضباطی از حمودی خواست که ظرف مدت یک هفته پاسخ مستدل خود را به کمیته انضباطی تقدیم کند که تا زمان صدور رای هیچ پاسخی به کمیته انضباطی نرسید. در نهایت کمیته انضباطی با بررسی اسناد و مدارک و مشاهده قراردادها، صحت ادعای عالی‌پور را تایید کرد و رای به پرداخت مبلغ 100 میلیون تومان در حق مهران عالی‌پور صادر کرد. رای صادره در مهلت قانونی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا