اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5220 مورخ:[1392-06-22 11:02:01]
 مسئولان باید مسئولیت پذیر باشند/ توقعات مردم از دولت کمتر شود
وزیر کشور:

مسئولان باید مسئولیت پذیر باشند/ توقعات مردم از دولت کمتر شودوزیر کشور با تاکید بر شأن مدیران گفت: مهم‌ترین ویژگی مسئولان باید مسئولیت‌پذیری باشد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از شیروان، عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان با  بیان اینکه برای رشد و توسعه در منطقه باید به دنبال خلاقیت ابتکار و نوآوری باشیم، گفت: در کنار این لازم است تا تلاش خود را نیز دو چندان کنیم.

وی بر توجه به فعالیت‌های اقتصادی و توسعه‌ای تاکید کرد و افزود: باید سرمایه‌گذاری‌ها در بخش‌های مختلف رشد، توسعه و رونق شهرستان‌ها دو چندان کرده و در این میان آحاد مردم نیز با یک بسیج همگانی و مشارکت در این عرصه این اصل مهم را در نظام اسلامی محقق سازند.

وزیر کشور با اشاره به اینکه مسئولان باید مسئولیت‌پذیری خود را ارتقا داده و از سوی توقعات مردم از دولت هم کمتر شود، تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی و اشتغال باعث عزتمندی هر چه بیشتر کشور خواهد شد.

رحمانی فضلی همچنین ظرفیت نیروی انسانی استان را بالا برشمرد و اضافه کرد: نیروهای پرتوان و با استعدادی در شهرستان و استان وجود داشته که بایستی با فکر و طرح از این ظرفیت‌ها بهره‌گیری شود.

وی همچنین از انتخاب شهرستان شیروان به عنوان شهر پایلوت مبارزه با مواد مخدر در کشور خبر داد و گفت: این انتخاب به خاطر موقعیت خاص شهرستان است.

به گفته دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور مبارزه و کشفیات در این زمینه پاداش بومی تعلق می‌گیرد.

وزیر کشور سفر دو روزه‌ای را به شهرستان شیروان زادگاه خود دارد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا