اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5138 مورخ:[1392-06-20 18:01:01]
 ولاسکو: استرس و فشار زیادی روی ما است!/ نگران مصدومیت‌ها بودم
انتخابی جام جهانی والیبال- تهران

ولاسکو: استرس و فشار زیادی روی ما است!/ نگران مصدومیت‌ها بودم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: چون برای اولین بار است که به عنوان یک تیم معروف در مسابقات آسیایی شرکت می‌کنیم استرس و فشار زیادی روی ما است.

به گزارش نجبا و به نقل ازفارس، خولیو ولاسکو پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر پاکستان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: سطح ما با پاکستان متفاوت بود. از بازیکنانم خواسته‌ام همیشه تمرکز خود را حفظ کنند و با اعتماد به نفس وارد میدان شوند و به آنها گفته‌ام برای حریفان خود احترام قائل باشند.

وی ادامه داد: بارها به بازیکنانم تذکر دادم تا در مسابقات مختلف مراقب اشتباهاتشان باشند، ما در بازی امروز و در گیم دوم شش اشتباه داشتیم که همین موضوع موجب شد اختلاف‌مان با حریف کم شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران، خاطر نشان کرد: از ابتدای تابستان، مهدی مهدوی خیلی کم برای تیم ملی بازی کرد اما در این دور از مسابقات این امکان را برای وی فراهم کردیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم.

ولاسکو افزود: مسابقات زیادی را پشت سر گذاشتیم و کمی هم مصدوم داشتیم که این موضوع کمی مرا نگران کرد. به همین دلیل به محمد موسوی استراحت دادم.از طرفی هم سعید معروف خیلی خسته بود و ترجیح داده است در این مسابقات از حضور وی استفاده نکنم.

وی با بیان اینکه در بازی فردا برابر اندونزی بهتر خواهیم شد گفت: باید از این مسابقات استفاده کامل کنیم هر چند که بازی برابر تیم‌هایی مانند پاکستان و اندونزی از نظر تکنیکی بار خاصی برای ما ندارد اما بازیکنان می‌توانند در شرایط مسابقه قرار بگیرند و پیروزی را تجربه کنند.

ولاسکو تصریح کرد: این برای اولین بار است که تیم  ایران به عنوان یک تیم معروف در مسابقات آسیایی شرکت می‌کند و این موضوع کار را برای ما سخت کرده است.

لیگ جهانی سطح بالایی داشت اما چون مجبور نبودیم مقابل حریفان پیروز شویم استرس و فشاری روی ما نبود اما حالا شرایط متفاوت است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا