اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5129 مورخ:[1392-06-20 17:20:01]
              مباحث مدیرعامل و سرمربی درباره بازگشت جباری به استقلال ادامه دارد

مباحث مدیرعامل و سرمربی درباره بازگشت جباری به استقلال ادامه دارد

بحث جدایی مجتبی جباری از تیم سپاهان جدی است و به همین دلیل مدیر عامل تیم استقلال در این خصوص صحبت‌هایی را با سرمربی تیم انجام داده است.

به گزارش نجبا ازشبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از منابع غیر رسمی، جباری قصد بازگشت به سپاهان را ندارد و مسئولین این تیم در پی رفع مشکلات مربوط به این بازیکن هستند تا برای نیم فصل دوم معین کنند که وی با این تیم ادامه می‌دهد یا خیر.
 
از طرفی با مطرح شدن جدایی جباری از سپاهان، بحث حضور جباری در استقلال عنوان شده است که این موضوع از طرف مسئولین تیم استقلال کاملا منتفی است و اعضای این تیم قصد همکاری با این بازیکن را ندارند.
 
گفتنی است؛ امیر قلعه نوعی، سرمربی استقلال از ابتدای فصل خواستار این بود که جباری در تیم بماند، اما مشکلات این بازیکن با فتح اله زاده و مسئولین شرایط را طوری پیش برد که وی از تیم جدا شود، اما در حال حاضر، علی رغم تمایل سرمربی و برخی اعضای تیم به حضور جباری در استقلال، مسئولین و مدیریت استقلال از وی خواستند تا بحثی را در این خصوص مطرح نکنند تا جریان حضور این بازیکن که هر از چند گاهی بحثی را در مورد خود در فوتبال عنوان می‌کند، در استقلال منتفی شود و حاشیه‌ای در اطراف این تیم به این دلیل ایجاد نکند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا