اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5105 مورخ:[1392-06-19 17:58:01]
 راستگو: مطالبی را می دانم که اگر بگویم به ضرر آقایان تمام خواهد شد
افشا گری راستگو علیه گروه های فشار اصلاح طلبان؛

راستگو: مطالبی را می دانم که اگر بگویم به ضرر آقایان تمام خواهد شد

پس از دو روز حملات یکپارچه روزنامه های اصلاح طلب و همچنین چهره های اصلاح طلب عضو شورای چهارم ، راستگو تهدید به افشاگری گسترده کرد.

به گزارش نجبا ازشبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از باشگاه خبرنگارن، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران امروز در گفتگویی در دفاعیه خود مطالبی را عنوان کرد و پرده از برخی مسائل پشت پرده بر می داشت .

راستگو با اشاره به اینکه برخی سایتهای اصلاح طلب وی را وام دار اصلاح طلبان عنوان کرده بودند اظهار داشت:من اصلاح طلب بوده، هستم و خواهم بود اما بر پایه یک سری اصول چرا که اصلاح طلبی یعنی اصلاح امور جامعه و حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب است .

** وام دار هیچ حزب و گروهی نیستم

راستگو در ادامه بیان داشت:من وام دار هیچ حزب و گروهی نیستم بلکه وام دار مردمی هستم که من را به عنوان نماینده خود برگزیدند.

وی ادامه داد: رای مردم به نماینده خود یعنی اعتماد مردم و من به عنوان نماینده مردم تهران به سبب سوگندی که یاد کردم مکلف هستم که وظایفم را به نحو مطلوب و آنگونه که به صلاح مردم است انجام دهم.

منتخب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رای خود به قالیباف اذعان داشت:من با توکل بر خدا و بررسی برنامه های هر دو گزینه پیشنهادی رای دادم و این دو شخص هر دو جزء کسانی هستند که برای نظام پر ارزشند.

وی افزود: قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری نفر دوم بودند و حتی حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهور منتخب ایران نیز از وی برای حضور در کابینه شان دعوت کردند و به همین جهت فکر می کنم انتخاب من درست بوده چرا که ایشان همگام و همراه رئیس جمهور خواهد بود .

راستگو در ادامه اظهار داشت: شب قبل از روز انتخاب شهردار حس عجیبی داشتم وبا خود گفتم که من در قبال مردم مسئول هستم و باید مصالحشان را در نظر بگیریم چرا که باید در قبال انتخابمان جوابگو باشیم.

** من را خائن خطاب کردند

راستگو در ادامه اظهار داشت من در ابتدا رای ممتنع دادم که آرا برابر شد و وقتی برای بار دوم رای گیری شروع شد حس کردم رای من تاثیر گذار است و باید فردی را انتخاب کنم که مصالح شهر را به دستش بسپارم و تشخیص من این بود که کسی جز قالیباف نمی تواند در حال حاضر مناسب تر باشد.

راستگو ادامه داد: افرادی که مطالب و شایعات کذب را مطرح کردند باید نزد خدا جوابگو باشند حتی در این میان برخی افراد مرا خائن خطاب کردند که من آنها را نخواهم بخشید.

** شایعه سازی در مورد برادرم

راستگو در پاسخ به اینکه در برخی شایعات عنوان شده برادر وی جزء پیمان کاران شهرداری است و این دلیل رای او به قالیباف بوده است گفت :روزی که من قرار بود به جلسه مراسم تحلیف بروم راننده ای که قرار بود مرا ببرد باید همسرش را به بیمارستان می برد و با من تماس گرفت که نمی تواند بیاید و من به دلیل وقت کمی که داشتم از برادرم که همسایه من است و دندان پزشک است خواستم مرا بیاورد و وقتی آمد از او خواستم در ردیف میهمان ها بنشیند و وقتی چمران او را دید با وی صحبت کوتاهی داشتند که متاسفانه از آن به گونه ای استفاده شد که آنجا قول رای قالیباف گرفته شده است.

**من نه قسمی خوردم و نه قول اخلاقی به کسی دادم

راستگو با بیان این مطلب افزود: در جای دیگر نیز عنوان شده است که من قسم خورده ام به قرآن که به اصلاح طلبان رای دهم اما زمانی که کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار مرا خواستند به من گفتند که شما برگه ای که پیش از انتخابات امضا شده بود را امضا نکردید که در آن به قرآن نیز قسم خورده شده بود و من این برگه را امضا نکردم و در این جلسات آخر نیز شرکت نکردم چرا که از برخی حرکات و برنامه ریزی ها ناراضی بودم .

** پیگیری قانونی خواهم کرد

راستگو در ادامه بیان داشت :صحبتهای عنوان شده کذب محض است و فرد خاطی که این عمل را انجام داده پیگرد قانونی خواهد شد به دلیل آنکه من به واسطه اعتباری که از مردم به من رسیده و نماینده شان هستم می بایست این فرد پاسخگو باشد و قطعا پیگیری قانونی خواهم کرد مگر آن که ایشان در مصاحبه ای رسما اعلام کند که سخنانشان کذب بوده است.

عضو هیئت رئیسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران افزود من در این مسیر اتفاقاتی را شاهد بودم که صلاح دید م این کار را انجام دهم و فکر می کنم خدا آقای هاشمی را دوست داشته که نخواسته با چنین افرادی کار کنند.

وی با اشاره به رفتار بعضی افراد در جلسه امروز و ترک جلسه آنان گفت: چرا باید چنین عملی از سوی برخی اعضا صورت گیرد مگر ما نگفتیم که شورا نباید سیاسی باشد و با همدلی به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کند .

من وقتی از مردم رای گرفته ام باید به دنبال رفع گره ای از آنان باشم و نه به دنبال مسائل سیاسی که جز ضربه زدن به نظام چیز دیگری نخواهد داشت.

** از حزب کار اخراج نشده ام

راستگو با اشاره به مطرح شدن اخراج وی از حزب کار گفت: من اخراج نشده ام امروز پیامی دریافت کردم که در حزب حضور پیدا کنم و افرادی که این روزها اتهاماتی را به من و برادرم اعلام کردند منافع خاصی دارند و حتی من تهدید جانی نیز شده ام و آیا افرادی که مدعی دموکراسی و آزادی هستند اینگونه باید عمل کنند مگر نه اینکه دو هفته پیش همین مجلسی که اصولگرا نامیده می شود به وزرای اصلاح طلب رای دادند و چرا ما باید این قدر تنگ نظر باشیم و چرا نمی خواهیم در نظر بگیریم افراد بر اساس صلاحیتشان در جایگاه های مدیریتی قرار بگیرند و من با توجه به برنامه های قالیباف به وی رای دادم و حال در برابر خدا و مردم وجدان راحتی دارم.

** شورای چهارم نباید اتفاقات شورای اول را تکرار کند

راستگو در خصوص شبیه شدن شورای چهارم به شورای اول اظهار داشت: من روز ابتدا که به شورا آمدم فکر می کردم کار شورا همدلی ، همراهی و مشورت است برای حل مشکلات مردم، اما این برخوردها در چند روز گذشته برای من جای تعجب داشت که چرا فردی که از این مردم رای گرفته بر علیه این مردم کار می کند و چه منافعی را کسانی از دست دادند که اینگونه رفتارها را باعث شده است.

من وام دار مردم و خدا هستم و با خدا عهد کردم که آنچه به صلاح مردم است را به دل من بیندازد و من با این مسائلی که این چند روز دیده ام باز هم خدا را شکر می کنم و از خداوند می‌خواهم که این افراد هدایت شوند و اگر این شخص از من عذر خواهی کند و به مردم اعلام کند که حرفهایش کذب بوده من او را خواهم بخشید و امیدوارم که انتخابات شورای اول در شورای چهارم پیش نیاید و به عنوان عضو هیئت رئیسه شورای چهارم اعلام می کنم که اجازه نخواهم داد که افرادی که اینگونه عمل می کنند به کار خود ادامه دهند و اینجا اعلام می کنم مطالبی را می دانم که اگربه زبان بیاورم به ضرر خود آنهایی است که این روزها این جو را برای من درست کرده اند خواهد بود و بهتر است آقایان آرامششان را حفظ کنند و از وضعیت موجود برای خدمت به مردم استفاده کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا