اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5014 مورخ:[1392-06-15 01:03:01]
 رضایی: اجازه ممانعت از حرکت در مسیر انقلاب را به هیچ‌کس نمی‌دهیم
پیرو مواضع رهبری در همه زمینه‌ها هستیم

رضایی: اجازه ممانعت از حرکت در مسیر انقلاب را به هیچ‌کس نمی‌دهیم


رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با تاکید بر اینکه از مواضع رهبری در تمام زمینه‌ها حمایت خواهیم کرد، گفت: تا زمانی که نفس داریم از نظام جمهوری اسلامی حمایت کرده و اجازه ممانعت از حرکت در مسیر انقلاب را به هیچ کس نمی‌دهیم.

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه قم، حجت‌الاسلام علی رضایی در مراسم اختتامیه نخستین کارگاه آموزشی سرمربیان و مربیان حلقه‌های صالحین ضمن بیان گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این کارگاه آموزشی اظهار داشت: با توجه به اینکه در نزدیکی ایام آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه قرار داریم امکان حضور برخی از طلاب در این کارگاه آموزشی فراهم نشد.

وی با بیان اینکه رویکرد اصلی کارگاه آموزشی مربیان حلقه‌های صالحین مبانی آموزشی بود تصریح کرد: برگه‌های ارزیابی طلاب از نخستین کارگاه مربیان حلقه‌های صالحین به عنوان نقشه راه آینده قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با اشاره به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با موضوعات مختلف در نخستین کارگاه آموزشی مربیان حلقه‌های صالحین خاطرنشان کرد: در عصر نخستین روز برگزاری کارگاه آموزشی پنج جلسه تخصصی برگزار شد که در این جلسات محتوای طرح صالحین و مباحث سیاسی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام رضایی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فقه مطالعات بانکی ابراز داشت: در این جلسه اطلاعات و آگاهی بسیاری از طلاب در خصوص فقه مطالعات بانکی افزایش پیدا کرد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان بسیج طلاب و روحانیون از مواضع رهبری در تمام زمینه‌ها حمایت قاطع خواهد کرد، تصریح کرد: تا زمانی که نفس داریم از نظام جمهوری اسلامی حمایت می‌کنیم و اجازه ممانعت از حرکت در مسیر انقلاب را به هیچ کسی نمی‌دهیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا