اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 5004 مورخ:[1392-06-14 20:08:01]
تقدیر آیت‌الله علوی گرگانی از حرکت جهادی ‌عکاس خبرگزاری ‌فارس
طی پیامی صورت گرفت

تقدیر آیت‌الله علوی گرگانی از حرکت جهادی ‌عکاس خبرگزاری ‌فارس
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی طی پیامی از حرکت جهادی عکاس خبرگزاری فارس که در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در مناطق محروم فعالیت مبلغان دینی را به تصویر کشیده بود، تقدیر کرد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس،آیت‌الله العظمی علوی گرگانی (مدظله) در پیامی از مهدی مریزاد، عکاس مبلغان دینی که در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در مناطق محروم فعالیت های دینی - مردمی مبلغان را به تصویر کشیده بود، تقدیر کرد.

متن کامل پیام این مرجع تقلید به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

قال الامام الرضا(علیه‌السلام) : من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بسیار کسانی هستند که بی ادعا و فقط برای رضای الهی خدمات شایانی انجام می‌دهند. این خدمات نزد خداوند تبارک و تعالی باقی است و برای همیشه ماندگار خواهد بود. مطلع شدم که یک عده خبرنگار خبرگزاری فارس در راستای انجام وظیفه دینی خود جمع شده و فعالیتهای دینی طلاب جوان و جان بر کف را که در ماه مبارک رمضان در جای جای ایران اسلامی فعالیتهای فرهنگی تبلیغی داشته‌اند را ثبت و به تصویر کشیده‌اند که این کار موجب آگاهی عموم مردم از زحمات و رنجهای طلاب بی ادعا و زحمتکش و خود تبلیغ دین است و موجب رضایت حضرت بقیة‌الله الاعظم خواهد بود. لازم است مراقب باشید که در این راه خوب اخلاص عمل را فراموش ننموده و بر اینگونه کارها مداومت داشته باشید. اینجانب هم از این عزیزان قدردانی نموده و برای توفیق بیشتر آنان دعا می‌کنم.

26 شوال المکرم سنه 1434

گفتنی است مراسم تقدیر از مهدی مریزاد عکاس مبلغان دینی که در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در مناطق محروم فعالیت دینی - مردمی مبلغان را به تصویر کشیده بود، روز گذشته در محل خبرگزاری فارس و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، احسان قاضی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اصغر آبخضر قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،رئیس حوزه علمیه مروی تهران، مدیرعامل خبرگزاری فارس و  جمعی از طلاب و روحانیون و دانشجویان برگزار شد.

همچنین نمایشگاه تصاویر مهدی مریزاد در این زمینه با همکاری شرکت مترو تهران و حومه در ایستگاه مترو چهارراه ولی عصر(عج) برپا شده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا