اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4992 مورخ:[1392-06-13 18:58:01]
انتخابات انرژی جدیدی به نظام سیاسی داد

انتخابات انرژی جدیدی به نظام سیاسی داد

بیان عملکردها و دستاوردها برای مقایسه و استفاده از نقاط ضعف و قوت برای آیندگان خوب است و اشکالی ندارد اما تحلیل و پردازش ما در ارتباط با دولت باید جامع باشد.

اختصاصی نجبا / حسن قربان زاده /به گزارش نجبا ؛  سید عباس حسینی نژاد مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در همایش بخشداران غرب مازندران به میزبانی  بخش کجوردر منطقه ییلاقی کندلوس برگزار شد گفت: دولت در پیشرفت و توسعه کشور نقش بیشتری نسبت به قوای دیگر دارد و چون این ویژگی‌ها وجود دارد بعد از هر انتخابات ریاست جمهوری همه فکر می‌کنند که یک سال جدید و یک فضای جدیدی شروع شده که خود این موضوع یک برکت است.

این مسئول اضافه کرد: برپایی انتخابات ضمن این که به نظام سیاسی یک قدرت و انرژی جدید می‌دهد برکات دیگری هم دارد، در کشور شکاف‌های اجتماعی و سیاسی و ... به حداقل ممکن می‌رسد، موتور کشور سوخت جدیدی می‌گیرد، مطالبات مردم از دل‌ها به فضای مدیریت کشور منتقل می‌شود، اولویت‌های حاکمان با فضای جدید تنظیم می‌شود، هدایت کشور روان‌تر، سریع‌تر؛ کم‌هزینه‌تر و نشاط اجتماعی بیشتر می‌شود.

حسینی نژاد یاد آور شد: بیان عملکردها و دستاوردها برای مقایسه و استفاده از نقاط ضعف و قوت برای آیندگان خوب است و اشکالی ندارد اما تحلیل و پردازش ما در ارتباط با دولت باید جامع باشد.

وی ادامه داد: تشریح عملکرد دولت با ادبیات منطبق بر منافع ملی صورت نپذیرفته و بیشتر دستاوردها و عملکرد جریان‌های حاکم بر دولت تشریح شده است و این جاست که اصحاب رسانه ها‌ باید برای توسعه و تعمیق نهاد، جایگاه دولت، شناخت ظرفیت‌ها، کاستی‌ها، اختیارات، شرایط کارآمدی دولت و ... تلاش کنند و من اعتقاد دارم تاکنون در این زمینه کمتر کار شده است.

 

مدیر کل سیاسی و انتخابات مازندران گفت:در استان مازندران کارهای فراوانی انجام شده که محصول تلاش همه مدیران شهرستان ها  است و موفقیت‌های حاصله در استان نتیجه همدلی بخشداران با مدیران است که تقدیر از بخشداران سخت‌کوش دولت که در طول سال با جدیت و صمیمیت خدمات بسیار ارزنده‌ای به مردم ارائه می‌کنند، کار ارزنده‌ای است.

مدیر کل سیاسی مازندران گفت: اگر به کارنامه درخشان 34 ساله انقلاب توجه کنیم در می‌یابیم خدمات نظام به مردم بی‌نظیر است وبا وجود مشکلاتی که دشمنان از آغاز انقلاب و آغاز استقرار نظام بر ما تحمیل کردند و پیش آوردند نظام لحظه‌ای از ارائه خدمت به مردم دست برنداشته است.

وی در مورد ارزیابی بخشداران گفت: باید ارزیابی‌های صورت گرفته با ارزیابی مردم منطبق شود آن وقت است که نتیجه‌ای جز رضایت خداوند در پیش ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد. دشمنان هجمه‌های خود را به باور دینی مردم معطوف کرده‌اند و بر این اساس مسئولان در این راه باید تلاش بیشتری کرده و اقدام ارزنده‌ای را انجام دهند.

 

 

   وی ادامه داد: دشمنان نظام اسلامی امروز دریافته‌اند که مهم‌ترین عامل پیروزی و استحکام نظام اسلامی و ناکام ماندن توطئه‌های آنان اعتقادات دینی مردم است بنابر این  دشمنان با برنامه‌ریزی گسترده به دنبال شبهه افکنی در بین نسل جوان هستند که باید در مقابل آنان ایستاد.


» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا