اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4962 مورخ:[1392-06-12 00:01:01]
رفسنجانی حرف های آمریکا و سران مرتجع عربی را تکرار نکند
نماینده مردم بابل در واکنش به سخنان رفسنجانی

رفسنجانی حرف های آمریکا و سران مرتجع عربی را تکرار نکند

نماینده مردم بابل در مجلس در واکنش به اظهارات هاشمی رفسنجانی: این حرف که دولت سوریه مردم خودش رو بمباران شیمیایی کرده است، حرف آمریکا و سران مرتجع بعضی کشورهای عربی است.

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ - حجه الاسلام علی اکبر ناصری  نماینده محترم مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار بلاغ با اشاره به اخبار منتشر شده پیرامون صحبتهای اخیر هاشمی در مازندران درباره دولت سوریه گفت: اینکه آقای هاشمی بگوید زندانها از مردم پر شده است و حتی در ورزشگاهها مردم را بازداشت کردند و توسط حکومت سوریه زیر بمباران شیمیایی هستند ، این اظهارات خیلی عجیب و تحقیقا خلاف واقعیت است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد : آقای هاشمی بر اساس چه دلیل و مدرکی چنین حرفی را زدند؟ نسبت دادن این بمباران شیمیایی به دولت سوریه از طرف شخص آقای هاشمی اینقدر عجیب است که من گمان میکنم ایشان دچار اشتباه شدند یا اشتباه در بیان سخنشان یا اشتباه در درک واقعیت داشتند.
 
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان ملل در مورد این بمباران هنوز به نتیجه نرسیده است و بازرس فرستاده تا واقعیت را دریابد و بازرسان هم هنوز اعلام نتیجه نکردند،  حالا سوال اینجاست که ایشان روی چه حسابی و با چه دلیلی پیشاپیش گفتند که دولت سوریه چنین کاری کرذه است؟
 
وی خاطر نشان کرد : قطعا چنین صحبتهایی برخلاف سیاست نظام و دیدگاه رهبری و مجلس و البته مصالح نظام است.

 

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا