اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4928 مورخ:[1392-06-09 14:41:01]
 تشییع پیکر ۹۲ شهید فقط در یک نقطه از تهران انجام می‌گیرد
سردار باقرزاده

تشییع پیکر ۹۲ شهید فقط در یک نقطه از تهران انجام می‌گیردفرمانده کمیته جستجوی مفقودین گفت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) تشییع پیکر مطهر ۹۲ شهید فقط در یک نقطه از تهران انجام خواهد گرفت.

به گزارش نجبا ؛ سردار سیدمحمد باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا) اظهار داشت: پیکرهای مطهر 92 شهید که در عملیات جست‌وجوی اخیر مناطق برون مرزی کشف شدند، همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) فقط در یک نقطه از تهران انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: مراسم تشییع پیکر طیبه این 92 شهید، ساعت 9 صبح روز دوشنبه یازده شهریور ماه از مقابل پادگان سید الشهدای تیپ ویژه حضرت زهرا(س)سپاه محمد‌رس ول‌الله(ص) واقع در میدان حر به سمت ساختمان قدیم مجلس واقع در خیابان امام خمینی(ره) تشییع می‌شود و سپس پیکر مطهر شهدا به ستاد معراج شهدای تهران منتقل خواهد شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین یادآور شد: هویت این شهدا هنوز بررسی نشده است و این کار بعد از مراسم تشییع روز دوشنبه در ستاد معراج شهدای مرکز انجام می‌گیرد؛ در صورت تشخیص هویت، این شهدا به خانواده‌هایشان تحویل داده می‌شود و در غیر این صورت به عنوان شهید گمنام در نقاط مورد بررسی شده به خاک سپرده خواهند شد.
گفتنی است پیرو نصب بنر تبلیغاتی استقبال و تشییع شهدا در برخی محله‌های تهران با مضمون تشییع شهدا در آن محلات، این مصاحبه ترتیب داده شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا