اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4823 مورخ:[1392-05-30 20:13:01]
برگزاری دوره های مهارت های زندگی ویژه خانواده ها در ساری
رئیس اداره فرهنگ وارشاد ساری خبر داد :

برگزاری دوره های مهارت های زندگی ویژه خانواده ها در ساری

سعیدی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مهارت زندگی اشاره کرد و بیان داشت : این دوره ها با رویکرد سبک زندگی اسلامی در ارشاد ساری برگزار می شود.

به گزارش نجبا و به نقل از  بلاغ از ساری، سید مهدی سعیدی ساروی ، اولین اقدام ارشاد اسلامی شهرستان ساری در جهت برون رفت از معضلات ومشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه را مطرح کردن آن در شورای فرهنگ عمومی شهرستان عنوان کرد و گفت :   ما مدتها با رایزنی هایی که با اساتید فن ، متخصصین ، پزشکان و روانکاوان شهرستان انجام داده ایم به این نتیجه رسیدیم که می توان با گردهمایی خانواده ها ، در قالب همایش بهبود زندگی ریشه ها و مشکلات حادی که از طریق تهاجم فرهنگی و جنگ نرم در جامعه بوجود آمده است ، مقابله کرد .

رئیس فرهنگ وارشاد اسلامی  شهرستان ساری ، با بیان اینکه در این همایشها به جوانان آموزش داده می شود که به جای روی آوردن به اعتیاد ، طلاقهای عاطفی و رسمی هم زیستی مطلوب را تجربه کنند ، خاطر نشان کرد : در این همایشها اساتید فن با ارائه راه حلها کمک می کنند که خانواده ها که رکن اساسی جامعه محسوب می شوند به سلاح ایمان و اطلاعات بهتر زیستن ، تجهیزشوند.

وی به برگزاری نمایشگاه کتاب در آبان ماه سال جاری اشاره و خاطر نشان کرد : درسال گذشته برای اولین بار نمایشگاه در شهرستان ساری و با حضور ناشران استانی برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت که در کشور بی سابقه بوده است.

سعیدی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مهارت زندگی اشاره کرد و بیان داشت : این دوره ها با رویکرد سبک زندگی اسلامی در ارشاد ساری برگزار می شود.

رئیس ارشاد شهرستان ساری از برگزاری همایش های متعددی در هفته دفاع مقدس خبر داد وگفت : دو دوره همایش نقش زنان در دفاع مقدس ، با همکاری فرمانداری ساری برگزار کرده ایم که امسال برای سومین بار در هفته دفاع مقدس این همایش برگزار می شود.

وی به برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در ماه رمضان اشاره کرد وافزود : این نمایشگاه با حضور ناشران کشوری و استانی برگزار شد که مورد بااستقبال شهروندان ساری قرار گرفت .

سعیدی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت 10 شب در ارشاد ساری برگزار شد ، تاکید کرد : امسال و برای اولین بار موسسات 6 گانه قرآنی و سازمان تبلیغات اسلامی را در برگزاری نمایشگاه دخیل کردیم که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت .

رئیس ارشاد شهرستان ساری با اشاره به برگزاری بیست و پنجمین دوره تئاتر استانی ، گفت : با توجه به میزبانی دو دوره گذشته ، امسال هم تقاضا کرده ایم این جشنواره در ساری برگزار شود.

وی ادامه داد : حضور هنرمندان ما در جشنواره های تیرنگ ، منتخب جشنواره فجر ،جشنواره استانی بسیج و ... بسیار پررنگ بوده و امیدواریم امسال در ساری برگزار شود و بتوانیم در این جشنواره حضور فعال داشته باشیم.

  سعیدی با بیان اینکه رویکرد ارشاد ساری حمایت از موسیقی بومی و سنتی است : در کنار موسیقی   بومی حمایت از نوازندگان موسیقی اصیل ایرانی و پاپ در دستور کار ارشاد ساری قراردارد.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا