اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4807 مورخ:[1392-05-30 15:34:01]
 قادرمرزی: مجلس به شخص غیر ورزشی رأی نمی‌دهد/صالحی سابقه ورزشی ندارد

قادرمرزی: مجلس به شخص غیر ورزشی رأی نمی‌دهد/صالحی سابقه ورزشی ندارد

نماینده مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد مجلس به فرد غیر ورزشی رأی اعتماد نمی‌دهد.

به گزارش نجبا و به نقل از فارس،حامد قادرمرزی درباره انتخاب سیدرضا صالحی امیری به عنوان سرپرست ورزش و جوانان، گفت: وزارت ورزش و جوانا دو بخش دارد اما امور جوانان را نمی توان به یک وزارتخانه منحصر کرد تا جایی هم که اطلاع دارم صالحی کار ورزشی نکرده و سابقه ورزشی ندارد، تحصیلات وی در زمینه مدیریت فرهنگی است که به امور جوانان مربوط می‌شود. فکر می‌کنم باید ببینیم برنامه‌هایی که صالحی ارائه می‌دهد چیست و با کدام تیم می‌خواهد کار کند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کنید، رئیس جمهور او را به عنوان وزیر ورزش به مجلس معرفی کند، اظهار داشت: وی باید یک پیش‌بینی و نظرسنجی از نمایندگان مجلس را داشته باشد، نباید کسی را معرفی کند که از طرف مجلس دست رد به سینه او بخورد. مجلس در کلیات با آقای سلطانی‌فر مخالفت کرد چرا که او دو شرط کلی یعنی تخصص و تجربه ورزش را نداشت. بنابراین مجلس به شخص غیر ورزشی رای نمی‌دهد از بین سه وزیری که به مجلس معرفی خواهند شد هرکدام تخصص و تجربه نداشته باشند، رای نمی‌آورند.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که برخی اعتقاد دارند افرادی که جا می‌مانند به وزارت ورزش معرفی می‌شوند، تصریح کرد: با این عقیده مخالفم فکر نمی‌کنم دکتر روحانی هم چنین فردی باشد، شاید او صالحی را گذاشته تا وزیر توانمندی را به مجلس معرفی کند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا