اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4752 مورخ:[1392-05-29 08:33:01]
              کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» منتشر شد

کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» منتشر شد

کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» از امین باقری درباره قهرمان اسبق کشتی فرنگی ایران در انتشارات دانش کیان منتشر شد.

به گزارش نجبا و به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» توسط امین باقری درباره قهرمان اسبق کشتی فرنگی ایران نوشته شده و در انتشارات دانش کیان چاپ شده است.

این کتاب حاوی خاطراتی از فعالیت‌های مربیگری محمد بنا بهترین مربی تاریخ ورزش ایران در المپیک است. در این کتاب به معرفی عملکرد‌های یک مربی موفق ایرانی که توانست بهترین نتیجه ورزش ایران را در المپیک رقم بزند در این کتاب از جمله عملکردهای محمد بنا از سال 2003لغایت 2014در تمام رده‌های سنی در مسابقات آسیایی، جهانی و المپیک ذکر شده است.

در این کتاب سعی بر این بوده که تمامی ورزشکارانی که در این دوران پرافتخار حضور داشته‌اند نامی از آنها ذکر شود. ضمنا از تمامی مدال آوران کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی و المپیک یاد شده و نام این قهرمانان ذکرشده است.

در خصوص زندگینامه محمد بنا، سوابق ورزشی بنا، دلیل آمدنش به ایران پس از سال‌ها، اولین دوره مربیگریش در ایران، موفقیت‌های پی در پی محمد بنا در مربی‌گری، رمز موفقیت محمد بنا، شاگردان، کادر فنی و مربیان سازنده شهرستانی ذکر شده است.
تیم‌های ورزشی ایران در بازی‌های المپیک از سال 1948لندن تا 2012 لندن حضور داشته‌اند که حدودا 64سال از آن می‌گذرد و هنوز تیمی از ایران نتوانسته است قهرمان تیمی المپیک شود اما محمد بنا به همراه شاگردانش توانستند پس از 64سال توانستند بی نظیرترین نتیجه تاریخ ورزش ایران را رقم بزنند و جشنواره مدال طلا را در لندن به راه بیندازند.

کتاب «محمد بنا معمار کشتی فرنگی ایران» از امین باقری در 1000 جلد و با قیمت 8 هزار تومان منتشر شده است و علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 09185265752تماس بگیرند.

منبع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا