اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4625 مورخ:[1392-05-25 18:22:01]
 راه‌آهن پس از گل احساسی بازی کرد/ تیم برتر میدان بودیم
فرکی پس از پیروزی فولاد مقابل راه‌آهن:

راه‌آهن پس از گل احساسی بازی کرد/ تیم برتر میدان بودیم


سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: راه‌آهن پس از اینکه گل خورد، احساسی بازی کرد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس، حسین فرکی پس از پیروزی یک بر صفر فولاد مقابل راه‌آهن عنوان کرد: به هر حال بازی سخت و دشواری بود. من این بازی را پیش‌بینی کرده بودم که سخت باشد. پس از اینکه راه‌آهن هفته گذشته مقابل نفت نتیجه را واگذار کرد از بازیکنانم در طول هفته و در تمرینات خواستم که نکاتی را پیاده کنند و به خوبی این موارد در زمین پیاده شد.

وی افزود: راه‌آهن را به خوبی می‌شناختیم و در مجموع دیدار تیم برتر میدان بودیم موقعیت‌هایی که خلق کردیم کاملاً حساب شده بود و با برنامه و منطقی پیش می‌رفتیم راه‌آهن پس از به ثمر رسیدن گل احساسی بازی کرد در این شرایط من به خوبی آگاه هستم و می‌دانم که بازیکنانم زیر فشار مسلط عمل می‌کنند و اجازه به حریف نمی‌دهند تا از موقعیت‌ها استفاده کنند.

سرمربی فولاد گفت: وقتی همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود نتیجه خوبی کسب می‌کنیم. پیروزی بسیار عالی بود به دلیل اینکه هم راه‌آهن به دنبال جبران شکست هفته گذشته بود و هم ما قصد داشتیم روند خود را حفظ کنیم امیدوارم در بازی‌های آینده هم همین روند ادامه داشته باشد.

فرکی اظهار داشت:‌باید اشاره کنم تیم‌ راه‌آهن تیم خوب با بازیکنان توانایی دارد همچنین از کادر فنی مجربی بهره می‌برد اما تلاش مضاعف بازیکنان و دوندگی آنها باعث شد که در این دیدار به برتری برسیم. ما نسبت به بازی‌های گذشته عملکرد بهتری داشتیم.

وی افزود: این 3 امتیاز را به بازیکنان، مردم و هواداران فولاد تبریک می‌گویم و امیدوارم روند روبه جلوی خود را در ادامه لیگ داشته باشیم البته شاید هنوز به شرایط ایده‌آل خود نرسیده باشیم اما همانطور که گفتم از نحوه بازی و نتیجه راضی هستم.

سرمربی فولاد درباره اینکه آیا پنالتی که به سوئد این تیم گرفته شده بود درست بود، گفت: من نمی‌توانم درباره داوری اظهارنظر کنم شاید اگر فیلم را ببینیم بتوانیم بهتر در این باره صحبت کنم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا