اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4622 مورخ:[1392-05-25 18:18:01]
خطیبی: دوست داشتیم در اولین بازی خارج خانه پیروز می‌شدیم
کارت مربیگری‌ام صادر شده است

خطیبی: دوست داشتیم در اولین بازی خارج خانه پیروز می‌شدیم


سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: دوست داشتیم در اولین دیدار خارج از خانه پیروز می‌شدیم.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس رسول خطیبی پس از تساوی دو بر دو مقابل صبای قم در نشست خبری اظهار داشت: در هر پنج بازی‌ که تاکنون انجام داده‌ایم گسترش فولاد هجومی بازی کرده است. اصلا دوست ندارم تیمم دفاعی بازی کند. خدا را شکر می‌کنم که بازیکنانمان به خودباور رسیده‌اند و تیم ما روند صعودی دارد. در دو جناحمان مشکل داریم زیرا بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی بازی می‌‌کنند.

خطیبی افزود: در نیمه اول دو گل زدیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم اما دو تعویض اجباری شاکله تیم ما را به هم ریخت. دوست داشتم در اولین بازی خارج از خانه پیروز می‌شدیم اما گرفتن یک امتیاز هم خوب است. صبا در نیمه دوم بهتر از ما بازی کرد.

وی در مورد اینکه بازیکنان گسترش خودشان را مدام به زمین می‌انداختند گفت: من حتی به بازیکنانم می‌گفتم که از روی زمین بلند شوند. دوست ندارم تیم ما با این شیوه بازی کند. اگر هم بازیکنان به زمین می‌افتادند واقعا مصدوم شده بودند.

سرمربی گسترش در مورد دروازه‌بان تیمش گفت: اگر محسن فروزان همین روند رو به رشد را داشته باشد و کادر فنی تیم ملی هم او را ببیند می‌تواند ملی‌پوش شود.

خطیبی در مورد خداحافظی‌اش از دنیای بازیگری گفت: کارت مربیگری‌ام صادر شده است و من در سه بازی‌‌ که به عنوان بازیکن به میدان رفتم برای تیم مثمر ثمر نبودم به همین دلیل و به احترام هواداران و رسانه‌ها از دنیای بازیگری خداحافظی کردم. در شان لیگ برتر هم نبود که هم بازیکن باشم هم مربی.

وی در مورد وضعیت توپها گفت: توپهای لیگ یک در فصل گذشته بهتر از توپهای این فصل لیگ برتر است اما بهتر است در این مورد کارشناسان نظر بدهند.

سرمربی گسترش فولاد در مورد وضعیت داوری مسابقه اظهار داشت: داور موقعیت‌های 50 _ 50 را به سود میزبان اعلام می‌کرد. بهتر است داوران دقت بیشتری داشته باشند تا زحمات تیم‌ها با یک سوت از بین نرود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا