اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4621 مورخ:[1392-05-25 18:17:01]
 فیرات: از نتیجه بازی راضی نیستم/ هدفمان بازیکن‌سازی است
از اتفاقی که برای بیاتی نیا افتاد متاسفم

فیرات: از نتیجه بازی راضی نیستم/ هدفمان بازیکن‌سازی است
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: از نتیجه بازی برابر ذوب آهن راضی نیستم.

به گزارش نجبا و به نقل ازخبرگزاری فارس انگین فیرات پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب آهن در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: ابتدا به دلیل مصدومیت محسن بیاتی‌نیا و اتفاقی که برایش افتاد ابراز تاسف می‌کنم. فکر می‌کنم بازی خوبی بود و حریف ما را تحت فشار قرار داد.

وی ادامه داد: امیدوارم در بازی‌های بعدی ذوبی‌ها بتوانند نتایج خوبی کسب کنند. آنها بازیکنان تکنیکی دارند و می‌دانستیم که می‌خواهند از مرکز زمین نفوذ کنند که ما راه آنها را بستیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نیمه اول از بازیکنان تیمم کاملا راضی هستم اما در نیمه دوم و مخصوصا 15 دقیقه پایانی تحت فشار بودیم اما از یک نظر خوشحالم که خارج از خانه نباختیم. از نتیجه ناراضی هستم اما از بازیکنانم راضی.

فیرات خاطرنشان کرد: در پایان مسابقه اصلا خوشحالی نکردم. شاید برخی از افراد کادر فنی تیممان ابراز خوشحالی کرده بودند. من از نتیجه راضی نبودم چرا که می‌خواستیم پیروز شویم اما اینگونه نشد.

وی ادامه داد: هدف ما این است که از بازی‌های باقیمانده بیشترین امتیاز را کسب کنیم. تصمیم داریم برای سالهای آینده بازیکن ‌سازی کنیم. اکنون تیم جوانی داریم و فکر می‌کنم تا 7 یا 8 سال آینده تیم قدرتمندی خواهیم ساخت.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا