اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4584 مورخ:[1392-05-24 05:39:01]
              نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل پرسپولیس به امارات رفت

نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل پرسپولیس به امارات رفت

نماینده تام‌الاختیار رویانیان برای مذاکره با مسئولان عجمان امشب به امارات رفت.

به گزارش نجبا و به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، محمد رویانیان قصد داشت برای مذاکره مستقیم با مسئولان عجمان امارات به این کشور سفر کند اما از این تصمیم خود منصرف شد و نماینده تام الاختیارش امشب به امارات رسید تا برای فسخ قرارداد خلعتبری مذاکره کند.

محمد رویانیان در این خصوص گفت: نماینده تام‌الاختیار با رابط ما در امارات در تماس است و به زودی در جلسه‌ای تکلیف خلعتبری را روشن می‌کنیم البته مبلغی که اماراتی‌ها درخواست کرده‌اند زیاد است و باید تخفیف دهند.

وی افزود: خیلی‌ها از تلاش های زیاد برای جذب خلعتبری می گویند که باید بدانند جذب وی یک بحث ملی است و من هفته آینده به صورت شفاف و ریز درباره حضور خلعتبری در پرسپولیس و دلایل آن با مردم صحبت خواهم کرد.

رویانیان ادامه داد: از کارشناسان هم می‌خواهم درباره مبلغ قرارداد خلعتبری سکوت کنند و اگر سؤالی دارند از خود من بپرسند چون حرف‌های میلیونی که گفته می‌شود قسمتی از آن صحیح نیست و هیچکس هم نباید اطلاعات غلط به هواداران ما بدهد. من در این باره چون پروژه کوچکی نبود به صورت شفاف با هواداران حرف خواهم زد.

وی در پایان تأکید کرد: ما بازیکنان بسیار خوب و متحدی داریم و حضور خلعتبری نیز برای ما جنبه ملی داشت به همین دلیل تلاش کردم که او برگردد چون همه مثل من خواهان عدم حضور وی در امارات بودند. به امید خدا پس از توافق نهایی حضورش در پرسپولیس قطعی خواهد شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا