اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4502 مورخ:[1392-05-15 15:10:01]
زمينه سازي براي ارتقاء فرهنگ دينی در جامعه مهم ترین رسالت خبرنگاران است
حسینی نژاد مدیرکل سیاسی و انتخابات مازندران

زمينه سازي براي ارتقاء فرهنگ دينی در جامعه مهم ترین رسالت خبرنگاران است

مدیر کل سیاسی و انتخابات مازندران، زمينه سازي براي ايجاد توسعه همه جانبه و ارتقاي سطح فرهنگ ديني در جامعه را مهم‌ترين رسالت خبرنگاران دانست.

اختصاصی نجبا / حسن قربان زاده - سید عباس حسینی نژاد، مدیر کل سیاسی و انتخابات مازندران  در آستانه گراميداشت روز خبرنگار، گفت: خبرنگاری شغلی حساس، تاثیر گذار و بسیار حیاتی در جامعه است و خبرنگاران با برخورداری از جسارت، شجاعت، صداقت و امانت داری رسالت سنگین به دوش دارند.

وی با اشاره به ویژگی های خبرنگاران، افزود: شجاعت، صراحت لهجه و شیوایی قلم از مهم ترین ویژگی های خبرنگاران است.

حسيني نژاد با اشاره به نقش مطبوعات و خبرگزاری ها تاكيد كرد: رسانه ها از جايگاه رفيعي برخوردار هستند و مي‌توانند با ارائه راهكارهاي اصولي باعث پويايي جامعه شوند و زمينه رشد و توسعه فرهنگ ديني را فراهم كنند.

وي، زمينه سازي براي ايجاد توسعه همه جانبه و ارتقاي سطح فرهنگ ديني در جامعه را مهم‌ترين رسالت خبرنگاران دانست و ادامه داد: توانمندی اصحاب رسانه در نشر آموزه های قرآنی و پاسداری از حریم فرهنگ در هیاهوی شبیخونی که معاندان به وسیله پیشرفته ترین تکنولوژی های روز برای تسخیر افکار مردم به کار گرفته اند بر کسی پوشیده نیست.

مدیر کل سیاسی و انتخابات مازندران با بیان اینکه عرصه بیان واقعیتها و تبیین حقایق کار بسیار سنگین بوده و تلاش مضاعف می طلبد اضافه کرد: همت مضاعف خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی سبب رشد و ارتقاء فرهنگ بویژه فرهنگ دینی شده چرا که بسیاری از توطئه های شیطانی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی به واسطه رشادت ، شهامت و فداکاری خبرنگاران نقش بر آب شده است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران رسالتی بسیار مهم در جامعه دارند، اظهار داشت: خبرنگاران با نقد منصفانه و به دور از جناح گرایی می توانند زمینه ساز توسعه و پیشرفت جامعه باشند.

حسيني نژاد ادامه داد: 17 مرداد روز یادآوری ایثار و فداکاری خبرنگارانی همچون شهید صارمی بوده، این شهید در برابر گروه متجاوزین و اشغالگران با فداکاری ؛خون خود را نثار کرده تا درس ایثار و فداکاری را به ما بدهد.وي با اشاره به نقش خبرنگاران و رسانه ها در هدایت افکار عمومی، اظهار داشت: رسانه می تواند در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه نقشی بی بدیل داشته باشد

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا