اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4334 مورخ:[1392-05-04 12:37:01]
                  مقام آمریکایی: اوباما دروغگو، ظالم، مکار و جنایتکار جنگی است

مقام آمریکایی: اوباما دروغگو، ظالم، مکار و جنایتکار جنگی است

 
یکی از مقامات پیشین خزانه داری آمریکا می‌گوید سیستم سیاسی حاکم بر این کشور در قبال مردم و یا قانون اساسی خود مسئولیت پذیر نیست.

به گزارش نجبا از شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از پرس تی وی، "پال کریگ رابرتس" مشاور پیشین خزانه داری آمریکا  گفت: «شرایط در این جا اسفناک است و هیچ مسئولیت پذیری در قبال مردم از سوی دولت وجود ندارد...»
وی توضیح داد که سیستم سیاسی آمریکا از بیانیه های ریاست جمهوری برای دستیابی به «استقلال مسئولیت پذیری در قبال قانون، مسئولیت پذیری در قبال قانون اساسی و مسئولیت پذیری در قبال مردم» سوء استفاده کرده است.
 
رابرتس گزینه بد و بدتر مردم امریکا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد کرد و به شدت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه انتقاد کرد. وی با اشاره به رهبر پیشین خمرهای سرخ که در خلال سال های ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۹ بیش از دو میلیون نفر از مردم کامبوج را کشت، گفت: «این مسئله تقریبا مانند انتخاب بین آدولف هیتلر و پل پوت است.»
 
رابرتس حزب جمهوری خواه امریکا را به مثابه «حزب نازی» خواند که هیچ رحمی به دیگران ندارد و بر درآمد و ثروت یک درصد بالای جامعه تمرکز دارد و از قانون اساسی امریکا متنفر می‌باشد.
 
وی همچنین به شدت از باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا که گفته بود وی نتوانسته است که انتظارات عالی رای دهندگان امریکایی را در پی سال های «جنگ غیر قانونی» جورج دابلیو بوش رئیس جمهوری پیشین برآورده سازد، به شدت انتقاد کرده است.
 
رابرتس خاطر نشان کرد: «بوش وحشتناک بود و اوباما آن قدر با فصاحت درباره حقوق بشر و پایان دادن به جنگ های غیر قانونی بوش صحبت می‌کرد که حتی جمهوری خواهانی که در دور اول انتخابات به اوباما رای داده بودند، انتظارات بسیار زیادی از اوباما داشتند اما میزان رضایت عمومی کنونی از اوباما تاسف بار است.»
 
وی در ادامه اوباما را به عنوان «یک ظالم، یک دروغگو، یک مکار، یک جنایت کار جنگی، یک قاتل، مستخدم گروه های قدرتمند خصوصی خواند که جنگ های غیر قانونی بیشتری برای جهان به ارمغان آورده است.»
 
این مقام پیشین خزانه داری امریکا همچنین در ادامه صحبت های خود به تلاش های صورت گرفته از سوی دولت اوباما برای ارعاب کشورهای امریکای جنوبی و روسیه به خاطر حمایت از ادوارد اسنودن افشاگر اطلاعاتی که «برنامه های غیر قانونی و ضد قانون اساسی و جاسوسی در سراسر جهان از سوی دولت اوباما را منتشر کرد»، اشاره کرد.
 
این مامور پیشین آژانس امنیت ملی امریکا بیش از یک ماه است که در فرودگاه اصلی شهر مسکو پایتخت روسیه سرگردان می‌باشد.
 
شاین ذکر است که ادامه حضور اسنودن در فرودگاه مسکو موجب تیرگی روابط روسیه و امریکا شده است. واشنگتن تلاش دارد تا مسکو را در جهت استرداد اسنودن متقاعد سازد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا