اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4322 مورخ:[1392-05-04 10:03:01]
افتتاحیه پارک پاک در پارک جنگلی جواروم شهر زیراب

افتتاحیه پارک پاک در پارک جنگلی جواروم شهر زیراب

با افتتاح این پارک پاک امیدواریم بتوانیم گامی برای رشد فرهنگی خانواده ها وجوانان این شهرستان ومیهمانان وگردشگران برداریم.

اختصاصی نجبا / علیرضا ذاکری -به گزارش خبرنگار ما از سوادکوه , افتتاح   پارک پاک با همت سپاه پاسداران سوادکوه در پارک جنگلی جواروم شهر زیراب با هدف انجام برنامه های فرهنگی واجتماعی صورت پذیرفت.

برنامه هایی مثل اجرای نمایش های طنز ,سرود ,جنگ شادی, انجام مسابقات فرهنگی , اهدا جوایز ,برگزاری نماز ودعا ,امر بمعروف و ارشاد به مسافران وگردشگرانی که از پارک جواروم دیدن می کنند .

در این نمایشگاه ایستگاه نقاشی کودکان و ایستگاه بازی کودکان وبرنامه های متنوع برای خردسالان وکودکان نیز انجام می شود و تا 20شهریور ماه دائر می باشد .

در افتتاحیه این پارک سرهنگ درزی فرماندهی سپاه سوادکوه نیز در جمع صمیمی فرماندهان پایگاه های  مقاومت بسیج محلات شهرستان سوادکوه و خانواده آنان نیز حضور داشتند.

درزی ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان گفت : ما باید برای جذب جوانان به دین و گرایش آنها به رفتار خوب  از زیباییهای خدا وائمه برای آنها بگوییم وبرخورد خوب وعاطفی با آنها داشته با شیم تا با فرزندان مان دوست با شیم .

وی در ادامه گفت: نسبت به جوانان زیاد سختگیر نباشیم وچهره خداوند را زیبا جلوه بدهیم .

درزی تصریح کرد: با افتتاح این پارک پاک امیدواریم بتوانیم گامی برای رشد فرهنگی خانواده ها وجوانان این شهرستان ومیهمانان وگردشگران برداریم.

فرماندهی سپاه سوادکوه از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج محلات خواست که برنامه های اردوئی گروه های صالحین که اکثر آنها جوانان هستند  را به این پارک وتفرجگاهها بیاورند تا جوانان از این فضا ونعمت های خداوند بهره کافی را ببرند .

در پایان مراسم نیز میهمان در جمع  دوستانه ای در ضیافت  افطار حاضر شدند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا