اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4296 مورخ:[1392-05-03 09:12:01]
 پیشنهادی برای حضور در دولت یازدهم نداشته‌ام/ واکنش به مصادره روحانی
حدادعادل در جمع خبرنگاران:

پیشنهادی برای حضور در دولت یازدهم نداشته‌ام/ واکنش به مصادره روحانی

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه منتظریم تا آقای روحانی کابینه خود را معرفی کند، گفت که از رئیس جمهور منتخب پیشنهادی به وی برای حضور در دولت آینده نشده است.

به‌گزارش نجبا و به نقل از فارس، غلامعلی حدادعادل در حاشیه ضیافت افطاری کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه‌قاره هند در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا از سوی روحانی به او برای حضور در دولت آینده پیشنهاد شده؟، گفت: خیر، پیشنهادی به بنده نشده است.

وی در خصوص مراسم تحلیف روحانی در روز 13 مرداد نیز تصریح کرد: ‌امیدواریم این مراسم نیز همچون انتخابات یازدهم باشکوه برگزار شود و سرآغاز روزهای خوب خدمت‌گزاری برای دولت آقای روحانی باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سؤال که اگر پیشنهادی به شما برای حضور در کابینه یازدهم شود، می‌پذیرید یا خیر؟، متذکر شد: حالا بگذارید پیشنهاد شود، آن وقت جواب خواهم داد.

حدادعادل با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس اظهار داشت: من هم مانند قطره‌ای از دریای مردم با فریاد علیه ظلم و بی‌عدالتی نفرت خود را از رژیم صهیونیستی اعلام خواهم کرد و به روح مطهر امام (ره) که این سنت نیکو را پایه گذاشتند، درود می‌فرستم.

وی در خصوص تشکیل حزب فراگیر از سوی برخی چهره‌های سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب، گفت: ما این را نگفته‌ایم؛ ببینید چه کسی آن را مطرح کرده است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا اصلاح‌طلبان تندرو قصد مصادره دولت روحانی را دارند و مشغول گمانه‌زنی هستند، تصریح کرد: ما منتظریم تا آقای روحانی کابینه خود را معرفی کند و معلوم شود چه کسی و کدام گمانه‌زنی صحیح بوده است.

حدادعادل در عین حال تصریح کرد: به هر حال هر کسی سعی دارد در دولت آینده اختیار بیشتری را در اداره کشور به دست بگیرد.

وی درباره حضور احتمالی جک استراو در مراسم تحلیف روحانی خاطرنشان کرد: کسی این مسأله را تأئید نکرده و اگر بیاید، در این باره صحبت می‌کنیم اما از دفتر آقای روحانی دعوتی صورت نگرفته است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در پایان تأکید کرد که این فراکسیون با صدور بیانیه، شرایط مورد نظر خود را برای وزرای دولت آینده اعلام کرده ‌است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا