اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4289 مورخ:[1392-05-03 08:54:01]
تظاهرات در مناطق مختلف بحرین/ تاکید بر لزوم رفتن آل‌خلیفه و نیروهای سعودی از بحرین

تظاهرات در مناطق مختلف بحرین/ تاکید بر لزوم رفتن آل‌خلیفه و نیروهای سعودی از بحرین

مناطق مختلف بحرین شاهد برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز برای تاکید بر لزوم رفتن رژیم آل خلیفه از قدرت و خروج نیروهای سعودی از این کشور بود.

به گزارش نجبا از فارس به نقل از رسانه‌های بحرینی، مناطق مختلف بحرین شاهد تظاهرات گسترده بود و تظاهرات کنندگان بر حق تعیین سرنوشت خود تاکید کردند.

این تظاهرات از جمله در مناطق الدیر، المصلی، اسکان، جدحفض و شهرکان برگزار شد و شرکت کنندگان در تظاهرات شعارهایی علیه حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین سر دادند.

اهالی شهرک الدراز در غرب شهر منامه پایتخت بحرین و شهرک‌های السنابس و الشاخوره نیز با برگزاری تظاهرات خواهان رفتن خاندان حاکم از قدرت و خروج نیروهای سعودی از کشورشان شدند. آنها همچنین یورش‌ها و بازداشت‌های ظالمانه علیه بحرینی‌ها را محکوم کردند.

این تظاهرات به عنوان مقدمه‌ای برای برگزاری تظاهرات گسترده‌ای صورت گرفت که به دعوت جنبش تمرد بحرین قرار است در 14 اوت آینده برگزار شود.

بحرین با انقلاب و اعتراضات مسالمت آمیز مردمی از دوسال پیش روبرو است که درجریان آن شماری شهید یا زخمی شده و گروهی نیز بازداشت و شکنجه شده و به زندان‌های طولانی مدت محکوم شده اند. این سرکوبگری رژیم آل خلیفه با همدستی نیروهای سعودی صورت می‌گیرد که بیش از یکسال پیش وارد بحرین شدند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا