اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4284 مورخ:[1392-05-02 20:14:01]
 اجرای طرح ویزیت رایگان در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج
فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول‌الله ساری خبر داد

اجرای طرح ویزیت رایگان در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول‌الله ساری گفت: پزشکان متخصص با حضور در مساجد و تکایا و پایگاه‌های مقاومت بسیج، بسیجیان و شهروندان ساروی را مورد ویزیت رایگان قرار می‌دهند.

به گزارش نجبا و به نقل از فارس،جواد کردان ماه مبارک رمضان را فرصتی بزرگ و هدیه‌ای ارزشمند از سوی خداوند متعال جهت رشد معنوی و جسمی مسلمانان دانست.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول‌الله ساری گفت: مسلمانان و با حضور در مساجد و حسینیه‌ها و حضور پررنگ در محافل قرآنی و شب‌های قدر از برکات خداوند در این ماه بهره‌مند شوند.

کردان از اجرای برنامه‌های فرهنگی و دینی در پایگاه‌های مقاومت بسیج در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: این برنامه‌های فرهنگی در مساجد و حسینیه‌ها با فعالیت بسیجیان برگزار می‌شود.

وی به حضور فعال بسیجیان در غبارروبی مساجد و تکایا اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی با محوریت بسیج و حلقه‌های صالحین در مساجد و تکایای شهرستان ساری برگزار می‌شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول‌الله ساری به شناسایی خانواده‌های نیازمند و تهیه سبد غذایی مورد نیاز برای افراد کم بضاعت و بی‌بضاعت در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و بیان داشت: سبدهای غذایی مورد نیاز خانواده‌های نیازمند در ماه مبارک رمضان بین شهروندان کم بضاعت و بی بضاعت شهرستان ساری توزیع می‌شود.

این مسئول، برگزاری مسابقات ورزشی بین بسیجیان پایگاه‌های مقاومت با محوریت جام رمضان را از اقدامات بسیج در ماه مبارک رمضان دانست.

کردان از اجرای طرح ویزیت رایگان در مساجد و حسینیه‌ها خبر داد و اظهار داشت: پزشکان متخصص با حضور در مساجد و تکایا و پایگاه‌های مقاومت، بسیجیان و شهروندان ساروی را مورد ویزیت رایگان قرار می‌دهند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا