اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 4235 مورخ:[1392-04-31 10:36:01]
 ولاسکو ۲۶ بازیکن را به اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی والیبال دعوت کرد

ولاسکو ۲۶ بازیکن را به اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی والیبال دعوت کرد

خولیو ولاسکو ۲۶ بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم‌های ملی (الف) و (ب) دعوت کرد.

به گزارش نجبا و به نقل ازفارس، خولیو ولاسکو از 26 بازیکن را برای شرکت در اردوی آمادگی تیم‌های ملی "الف" و "ب" دعوت کرد.

بر این اساس 14 بازیکن به نام‌های سعید معروف، مهدی مهدوی، امیر غفور، شهرام محمودی، محمد موسوی، عادل غلامی، مسعود غلامی، سامان فائزی، قائمی، رحمان داوودی، علیرضا مباشری، حمزه زرینی، فرهاد ظریف و مهدی مرندی به تیم ملی "الف" و 12 بازیکن به نام‌های محمد‌طاهر وادی، مجتبی یوسفی، رشید یوسفی، رضا قرا، رضا صفایی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، حسن حسین‌پور، محمدحسن سنوبری، آرش کشاورزی، پوریا فیاضی و آرش کمالوند را به تیم ملی "ب" دعوت شدند.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص برنامه تمرینی تیم ملی "الف" و "ب" اظهار داشت: تمرینات بازیکنان دو تیم در کنار یکدیگر خواهد بود. البته اگر کشورهای روسیه و بلغارستان به زمان پیشنهادی ما برای دیدارهای دوستانه پاسخ مثبت بدهند، تیم ملی در بین این اردو راهی این کشورها نیز خواهد شد.

خوش خبر در ادامه به سه رویداد مهم پیش روی تیم ملی والیبال در سال جاری اشاره کرد و گفت: شهریورماه مسابقات انتخابی جهان در 4 گروه آسیا برگزار خواهد شد. در یکی از این گروه‌ها تیم‌های بحرین، پاکستان، اندونزی و ایران از 19 تا 21 شهریور در تهران به مصاف یکدیگر می‌روند که قهرمان این گروه مجوز حضور در مسابقات والیبال قهرمانی جهان سال 2014 را به دست می‌آورد.

وی از هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که مهرماه در دبی برگزار خواهد شد به عنوان دیگر رویداد مهم سال جاری نام برد و گفت: تیم ملی والیبال ایران که عنوان قهرمانی در دوره گذشته این رقابت‌ها را پرونده کاری خود دارد، کار بسیار سختی در این دوره از مسابقات برای حفظ مقام قهرمانی خواهد داشت. به یقین تمامی تیم‌های مدعی در آسیا برای شکست ایران با تمام توان به میدان می‌آیند.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران افزود: اگر تیم ملی والیبال ایران موفق به کسب مجدد عنوان قهرمانی در آسیا شود، آبان ماه باید در مسابقات بین قاره‌ای ژاپن شرکت کند که این رقابت‌ها سومین رویداد مهم تیم ملی والیبال در سال جاری خواهد شد؛ البته اگر ژاپن قهرمان شود تیم دوم آسیا مجوز حضور در این رقابت‌ها را به دست می‌آورد.

وی تاکید کرد: خولیو ولاسکو بازیکنان ایران در لیگ جهانی و بازیکنان آینده‌دار را به اردوی تیم‌های ملی "الف" و "ب" دعوت کرده است که ترکیب نهایی تیم ملی برای مسابقات پیش رو حتما تلفیقی از آنان خواهد بود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا