کد خبر : 42050
رئیس اداره صمت مرکز مازندران:
برگزاری 22 انتخابات معوقه صنفی ساری تا پایان شهریور/انتخابات اتاق اصناف در 28 شهریور انجام می‌شود

اسماعیل هادی‌نژاد گفت: با توجه به برگزاری انتخابات اتاق‌های اصناف در 28 شهریورماه امسال، می‌بایست جهت حضور حداکثری اتحادیه‌های صنفی و حق رأی قانونی، انتخابات معوقه در 22 اتحادیه‌ صنفی ساری تا قبل از موعد انتخابات اتاق اصناف انجام گیرد.

به گزارش مازند اصناف؛ اسماعیل هادی‌نژاد رئیس اداره صمت مرکز مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی در ساری، اظهار کرد: با توجه به آخرین دستورالعمل ابلاغی مبنی بر برگزاری انتخابات اتاق‌های اصناف در 28 شهریورماه امسال، می‌بایست جهت حضور حداکثری اتحادیه‌های صنفی و حق رأی قانونی، انتخابات در کلیه اتحادیه‌های صنفی مشمول واجدالشرایط تا قبل از موعد انتخابات اتاق اصناف انجام گیرد.


وی افزود:  محدودیت‌های کرونایی طی سالیان اخیر موجب شد تا بسیاری از انتخابات صنفی در شهرستان ساری به تعویق بیفتد و لذا پس ازابلاغ لغو ممنوعیت در برگزاری انتخابات، هیئت اجرائی انتخابات با تلاش مضاعف در حال برگزاری انتخابات در سطح اتحادیه‌های صنفی است.


رئیس اداره صمت مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: از مجموع 64 اتحادیه صنفی تحت پوشش اتاق اصناف ساری تاکنون توانسته‌ایم انتخابات  14 اتحادیه صنفی را به صورت الکترونیکی برگزار کنیم.

هادی‌نژاد با بیان اینکه برای 5 اتحادیه نیز تعیین انتخابات انجام شده است که در مردادماه امسال برگزار خواهد شد؛ تاکید کرد: برگزاری انتخابات در 17 اتحادیه صنفی باقیمانده که مدت قانونی آن‌ها به اتمام رسیده است، در دست انجام است و هم اکنون فراخوان آگهی ثبت‌نام این اتحادیه‌های انجام و منتظر ارسال پاسخ استعلام‌های چهارگانه نامزدها هستیم.

وی تصریح کرد: با انجام و برگزاری 22 انتخابات در دست انجام اتحادیه‌های صنفی، ما دیگر هیچ انتخابات معوقه‌ای نخواهیم داشت و با آمادگی کامل به استقبال برگزاری انتخابات اتاق اصناف ساری در 28 شهریورماه خواهیم شد.

رئیس اداره صمت مرکز مازندران، متذکر شد: در پایان از تمامی عوامل هیئت اجرائی، کمیته تطبیق، اتاق اصناف، اتحادیه‌های صنفی مربوطه و سازمان صمت که کمال همکاری در جهت برگزاری انتخابات در موعد مقرر را داشتند، قدردانی و سپاسگزاری می‌کنم.

انتهای پیام/

 

 


Go to TOP
طراحی : داده پرداز کیمیا --- پشتیبانی : سریردیتا