کد خبر : 41994
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد
انهدام شبکه توزیع روغن‌های تقلبی خودرو در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از از انهدام شبکه توزیع روغن‌های تقلبی خودرو در مازندران خبر داد و گفت: 4 هزار و 200 قوطی روغن تقلبی خودرو به ارزش 18 میلیارد ریال در استان کشف شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام شبکه توزیع روغن‌های تقلبی و کشف 4 هزار و 200 قوطی روغن تقلبی خودرو به ارزش 18 میلیارد ریال در استان خبر داد.

وی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر عرضه انواع روغن‌های تقلبی خودرو با برندهای داخلی و خارجی، در برخی از شهرستان‌های استان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران اطلاعات و عمليات پليس امنیت اقتصادی با بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی یک باند 3 نفره روغن موتورهای تقلبی در مرکزی تحت عنوان تجاری توزیع کننده عمده و خرده استان شدند.

میرزایی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی محل دپوی کالای تقلبی و درگاه‌های ورود و خروج کالا توسط متهمان در شهرستان‌های قائمشهر و بابل، شناسایی شد.

وی تشریح کرد: در ادامه این عملیات ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با همکاری کارشناسان ادارات صمت و استاندارد استان در بازرسی از محل نگهداری کالا توسط این باند، مجموعا 4 هزار و 200 قوطی روغن موتور تقلبی با ظرفیت‌های 4، 2 و یک لیتری بدون آرم و كد ده رقمی استاندارد کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، ارزش تقریبی کالاهای کشف شده در این عملیات را برابر نظر کارشناسان بالغ بر 18 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: محل مورد نظر پلمب و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

میرزایی متذکر شد: مردم در مواجهه با هرگونه اقدام از سوی اشخاص که منجر به خدشه دار شدن امنیت عمومی جامعه می‌شود، نظیر احتکار، قاچاق کالا و سایر موارد امنیتی و انتظامی مراتب را به مرکزفوريت های پليس 110 گزارش کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP
طراحی : داده پرداز کیمیا --- پشتیبانی : سریردیتا